Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mi volt eddig a legisten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi volt eddig a legistenibb, legorgazmikusabb szopási élményetek?

Figyelt kérdés

Meséltek róla?

Hol történt? Mikor? Kitől kaptátok? Hogy éltétek meg? Mitől volt olyan emlékezetes? Együtt vagytok még a lánnyal? Vagy együtt voltatok egyáltalán?

Hány évesek vagytok most?

Sztorizzatok bátran :)



2020. aug. 19. 20:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
75%
mikor ujjazták a popolukam izgatták a g pontom szo-pás közben....oriasit élveztem
2020. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
72%
Mikor egy tini rajtam tanult meg.
2020. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
41%

Amikor abbahagyták és inkább beleültek...

Sok csaj nem csinálja jól.

2020. aug. 20. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
96%
Fiatalként diszkóból kihívtam a lányt (akit egész esete fűztem) "beszélgetni", gondoltam összejön valami csókolózás, mell és fenék megfogás, össze is jött, csak a lány egyszer csak lehúzta a sliccem és elkezdett szopni, szerencsére nem mentem el egyből, úgy, hogy elsőre jól sikerült szopás volt, pedig az előtt csak hallottam róla.
2020. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
91%
Amikor a volt barátnőm úgy kenyeztetett ott lent, hogy előtte fogat mosott meg szájvizet használt.... az a hűsítő érzés mikozben szopott valami isteni volt...
2020. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 Roman00SA ***** válasza:
26%
Legjobb nem.a szopas volt hanem egy tamtra maszazs
2020. szept. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
34%
és a tiéd, te miért nem szállsz be a sztorizgatásba?
2020. szept. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
9%
Mi van??? Mi az hogy "szerencsére nem mentem el szopás közben" . Akkorbmeg mi a fenéért csinálod ? Csak visszarakodca gatyába és örülsz mint a vadalma vagy mi?
2020. szept. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
93%

# 8 A szöveg értelmezése nem jött össze.


"szerencsére nem mentem el egyből"

2020. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
70%

#8,


Nekem ilyen volt az exem. Szólnom kellett neki, mielőtt elmennék, mert nem engedte se szájba se arcra (pinába engedte az élvezést gumi nélkül). Amekkora gci volt velem a kapcsolatunk végén, már bánom, hogy nem felejtettem el szólni szopásnál neki mielőtt elélveznék :)

2020. szept. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!