Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idős nő fiatal férfi kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idős nő fiatal férfi kapcsolat létezik a valóságban? Vannak itt olyan párok akiknél nagy a korkülönbség, és mégis együtt vannak? Mennyivel?

Figyelt kérdés

Főleg klimax után lévő nők és fiatal férfiak. Milyen a szex azoknak ahol már a nő túl van a változókoron? Jobb érzés? Kell még védekezni?

Kort nemet kérek hozzá.



2020. aug. 20. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én is csak olyat láttam eddig, hogy mondjuk 35-40 éves pasi, 50+ nő.

Olyat még sosem, hogy 30+ nő és 20 éves pasi, mert a nők többsége szereti az érett férfit, ami, valljuk be, inkább harminc felett történik.

Mondjuk egy példám van, a nő két gyerek után elvált és utána kalandozva összejött egy 25 éves sráccal, de csak szex volt, egészen addig, amíg nem csúszott be a gyerek. Nem jöttek össze, de gyerek miatt tartják a kapcsolatot, de semmi több.

2020. aug. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Testvérem 28 éves férfi 2 éve együtt van egy 40 éves nővel.
2020. aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 38 éves férfi vagyok,párom 45,teljesen jól megvagyunk minden téren.
2020. aug. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Ezek nem korkülönbségek. 38-45 az mi? A kérdező nyilván nem erre gondol.
2020. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyan párt, ahol a csaj 28 a srác 19.

Én is a fiatalabb kategóriában nézelődöm, hasonlóan a fentihez, mondjuk nem párkapcsolat céljából.

2020. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van egy (most már) idősebb barátnőm (50+), aki még férjhez is ment egy 19 éveshez, bár akkor még csak a negyvenes éveit taposta, aztán el is váltak, de szerintem ez nem a korkülönbségnek köszönhető, hanem mert eléggé diktátor a nő, nem bírják a pasik. Amikor 30 voltam, akkor volt egy 23 éves pasim, de nagyon máshol tartottunk, fél év alatt rém idegesítővé vált a kisiskolás problémáival. Viszont ma már negyvenesként simán megtalálom a hangot egy 7-10 évvel fiatalabbal, ráadásul a korkülönbség sem látszik már valahogy 25 fölött. Legalábbis én mindig pofára esek, amikor életkort próbálok belőni, a pasik idősebbnek látszanak, a nők fiatalabbnak.
2020. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1 éve nem védekezünk már

F30, N52


Szex nagyon működik még mindig. Elején kb 5 éve csak szexkapcsolatnak indult aztán több lett

2020. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ismertem ilyet, a csaj kiment 40 évesen Ausztriába, összejött egy 20 éves fiúval, össze is házasodtak, aztán a pasi lelépett egy korabeli csajjal 2 év múlva. Jó, a nő tudta, hogy nem lesz hosszútávú és inkább csak az állampolgárság miatt csinálta, de azért az őt is meglepte, hogy ilyen hamar lelépett a pasi.
2020. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!