Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti össze jönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti össze jönnétek olyan pasival aki amúgy szimpatikus, tetszik nektek, komoly kapcsolatra is nyitott, de tudnátok róla, hogy 2l + 1 f szexről fantáziál?

Figyelt kérdés
ha összejönnétek vele vélhetően veletek szeretné ezt kipróbálni, megélni ,

2020. aug. 20. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem
2020. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tőled függ, mennyire vagy nyitott rá de szerintem ő is eltudja engedni ezt az álmot ha tiszteli a döntésed.
2020. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem kizáró ok
2020. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizart
2020. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is izgat a 2l 1f felállás, de nem csinálnám ezt a párommal, hanem akkor inkább egy alkalmival/ egy "barátság extrákkal" barátommal. Attól félek, hogy féltékeny lennék utána.

L

2020. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Szeretnem jelezni minden kedves "biztos h nem", "kizart" valaszolonak hogy minden letezo ferfi fantazial errol. Szal ha nalatok ez kizart akkor van szamotokra egy rossz hirem... Attol viszont h valakit izgat egy teljesen termeszetes dolog nem feltetlen akarja majd megelni ha ti nem vagytok partnerek benne. Nemhogy orulnetek hogy ismeritek a fantaziait, egybol bezarkoztok mert mekkora g.ciseg mar hogy egy ferfit izgat elmeleti sikon 2lannyal csinalni, felhaborito!
2020. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Fantáziál.

Nem biztos, hogy akarja.

Férjemmel amikor még a kapcsolatunk elején voltunk gyakran gondolkodtunk a hármason. Amikor odakerültünk se én, se ő nem akarta. Érzelmileg nem ment.

2020. aug. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem. Tudom magamról, hogy ezt komoly kapcsolatban nem bírnám megtenni/elviselni a párommal, maximum valakivel lazában.


22L

2020. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!