Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Netes oldalon megismerkedtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes oldalon megismerkedtem egy jóval idősebb nővel. Szerintetek mi legyen továbbá?

Figyelt kérdés
35 vagyok és már régóta nem voltam nővel. A nő akit megismertem ő 67 éves. Tudom, nagy a korkülönbség és még sose voltam ennyire idős nővel. A távolság is jó nagy közöttünk, kb. 200 km. Abban maradtunk, hogy jövő héten elutazom hozzá vonattal, de nem tudom hogyan viszonyulnék élőben hozzá. A legidősebb akivel eddig voltam 48 éves volt. Ti mit tennétek a helyemben? Köszi, és légyszi csak komoly válaszokat ha lehet. 35/F

2020. aug. 22. 12:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
29%
Én sokallom a korkülömbséget,de te tudod. 67éves,vigyázz nehogy szex közben infarktust kapjon.
2020. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%
Fotók alapján eldöntenèm hogy megkurjam vagy na. Ha igen akkor kamagrával a zsebemben elutaznék és rongyosra kurnàm a pinàjàt.
2020. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

#2 Ez tetszik, én is ez a megoldás felé hajlok..))


Csak az a nagy távolság ne lenne. Sajnos olyan csóró vagyok, hogy egy rendes kocsira se tellik. Van egy ütött kopott "kecském" amivel itt helyeb eljárkálgatok, de ekkora távot nem mernék megtenni vele. Hagyott már a szharban... Vonattal kb. 3,5 óra lenne az út oda felé, de lehet megérné..;)

2020. aug. 22. 12:22
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

Én minusz 10 fokban, hóesésben 8 km t gyalogoltam egy pináért. Megérte.

Valamit valamiért.

Aztán ha jól lerendezed, lehet alád rak egy kocsit.

Volt rá példa a haveri körben.

2020. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%
Én biztos nem akarék tőle semmit! Volt egy 10 évvel idősebb, akkor 53 éves barátnőm, de már ott elgondolkodtam, hogy ezt biztos nem fog menni sokáig szexuális téren. Mikor felöltözött, akkor csinos elegáns volt, formás popsi meg minden, de levetkőzve azért sokminden lógott. Ehhez képest egy 67 éves gondolhatod milyen lehet? Nekem már fel sem állna rá az biztos. Illetve gondolom nem akarsz ennyi idősen ápoló szerepet sem betölteni az életében, mikor még javában élhetnél, lehetne saját gyereked stb.
2020. aug. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

5

Csak megdugni, szopatni akarja nem feleségül venni.

Mért ne üríthetne egyet.

2020. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
21%
#6 Álmodozni , tervezgetni lehet, de 99%-hogy nem lesz hozzá gusztusa. Elég beteg elképzelés ha valaki a egy nagymamát akar megdugni 35 évesen.
2020. aug. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
68%
El tudod képzelni a 67 éves nő testét? + tedd hozzá,hogy neten ismerkedik és vadidegen gyereke korú srácot az otthonában fogad. Nő vagyok,de ha pasi lennék egy lépést se tennék utána. Szedd össze magad,akár külsőre,akár anyagilag. 35 évesen már előbbre kellene tartanod az életben nem egy idős nővel megelégedni azért csak,hogy dgd.
2020. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

"35 évesen már előbbre kellene tartanod az életben"


Tudom, hogy nem itt kéne tartanom, de sajnos nem mindenkinek van lehetősége boldogulni az életben. Én nehéz körülmények között nőttem fel, a szüleim se tudtak támogatni így sajnos nem tudtam sikeres ember lenni. Most is nehéz körülmények közt élek. Ez van...

2020. aug. 22. 13:52
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Ne is haragudj kérdező de milyen szöveg az már, hogy csak azért vagy itt, és akarsz megdugni egy 67 éves nőt, mert nem támogattak a szüleid? Szerinted hányan vannak akik a nulláról indultak, és most ha nem is gazdagok, de van otthonuk családjuk. A sikeresség azon múlik, hogy amikor lehetett, akkor tanulni kellett volna, nem lustálkodni. Kitanulni egy normális szakmát, ha meg helyben nincs jólfizető állás, akkor elkültözni oda ahol van, én is 23 éve ingázom, de van saját házam, kocsim, családom, mert nem ültem le és vártam a csodát, és amikor csak lehetett mentem túlórázni, és az én szüleim sem segítettek anyagilag.
2020. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!