Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tudok csinálni ha a pasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni ha a pasim elélvez 5perc alatt?

Figyelt kérdés
Csináljuk mi órákig is de utána már nem olyan kemény neki.
2020. aug. 23. 22:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Én 19, ő 21 éves.
2020. aug. 23. 22:14
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavar, menj el vele szexológushoz.
2020. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Menj el 4 perc alatt és meg van oldva.
2020. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
5 perc alatt elmegy! de órákig csináljuk! Mi van??
2020. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gymnospermatophyta ***** válasza:
82%

4: A második menet tart órákig, de akkor már nem olyan kemény a farka, ezért szeretné, hogy az első menet tartson tovább. Nem bonyolult. :)


Gyakoroljátok, idővel lehet javul. Ha több ideje csináljátok már, akkor lehet azt, hogy abbahagyja, amikor érzi, hogy közel van és olyankor foglalkozik veled máshogy. Ha nincs gumi kilehet próbálni azzal is. Ilyesmit mondanék...

2020. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te semmit nem tudsz tenni, neki kell a saját fejében rendet tennie. Ne vond kérdőre, éreztesd vele hogy szereted és jó neked. Ne kérdőre vond, hanem azt mond el neki te hogyan és mit szeretsz - a többi az ő dolga.
2020. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tartsatok mini szüneteket.


Itt nem megállásra gondolok, csak lelassulásokra, póz váltásokra stb... amik megszakítják kicsit az intenzív ingerületet.


Egy másik jó dolog, ha gyorsan elmegy és csináltok egy második menetet, ahol már nehezebben fog elmenni.

2020. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam szünetet tartani, de nekem nem engedi a csajom. Mikor érzem, hogy kicsit le kellene állnom akkor magához szorít hogy ne hagyjam abba. Hát igen, csak úgy meg már nem tudom koordinálni és elmegyek. Szóval sok esetben ez a tarts szünetet nem megoldás.
2020. aug. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!