Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lebukás/kukkolás témában,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebukás/kukkolás témában, tapasztalatok, vicces sztorik?

Figyelt kérdés

Akinek van vicces szexuàlis témàjú élménye, megoszthatnà másokkal is, akár komment akár privát formában, teszem fel Ti buktatok le màsok előtt(rádnyitnak) Te vagy téged kukkoltak?

Akár szex, maszturbàlás, ès mivel érdekel az omorashi téma is, így akár pisilès közben, vettek már észre.?



2020. aug. 24. 07:15
1 2
 1/20 Lazy Lover ***** válasza:
91%
Barátnőm apja nyitott ránk egyszer fuuu nagyon megijedtem felöltöztem aztán tipli haza 😆
2020. aug. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Szopás közben nyitott be barátom apja, 20/l
2020. aug. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

2-es, ilyenkor mi a “protokoll”?

Ment a zöld.

2020. aug. 24. 08:01
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

szopás közben nyitott meg barátom bátjya

hamarabb hazaértek a szülők és a kanapén megláttak minket szexelni

2020. aug. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Masztizás közben jött be hugom a fürdőszobába. Én 18 lehettem a hugom 16. Nem volt semmi belőle jó viszonyunk van. N
2020. aug. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer volt, egy fèlreeső helyen, hogy az autò csomagtartòjába ültettem a csajt èn meg cuccoltam a csajt, ès arra jött egy autò. Aztán 20-30 mèterre tőlünk leoltotta a lámpákat, ès mikor pont melettünk volt, akkor láttam, hogy a rendőrök. Szerencsère tovább mentek...
2020. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
A 6 os vagyok. Pàr napja volt tòparti strandon, az öltöző kabinban ahol csak ponyva van. A szèl szokta azt fujdogálni, de sosem èrdekelt nagyon a dolog, azon a kicsi rèsen nem nagyon lehet belátni. levettem a fürdőnadrágomat, hogy a farkamat is àttöeöljem. De most annyura belefújt a szèl, hogy az aljàt teljesen felelemelte ès a tetjèn a tartòrudon maradt, ès èn meg ott áltam 1 szál farokban. Megfordultam, hogy megigazitsam, ès akkor láttam, hogy három 20 èv körüli csaj engemet nèz.
2020. aug. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

egyszer az exem anyja nyitott ránk, még takaró se volt fölöttünk így mindent látott. rögtön bocsánatot kért és kiment. előtte (és utána se:D) sose nyitott be kopogás nélkül... nagyon kínos volt, azt hittem elsírom magam :D

24N

2020. aug. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Éppen nyaltam a lányt amikor az ikertesója ránk nyitott. Hirtelen elugrottam onnan mert megrémültem. Azt hittem hirtelen hogy a barátnőm van az ajtóban és a tesójával csalom. Mondanom sem kell igencsak hülyén éreztem magam.

23f

2020. aug. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt jó pár ilyen. Az öcsémet kaptam rajta többször is a szobámban, a gépem előtt, hogy kényezteti magát. A szüleimet kb rendszeresen hallom sexelni. Volt olyan is hogy az akkori pasimmal épp kutyapózban, ő nem is mögöttem, hanem inkább felettem, hattal az ajtó felé sexeltünk. Az annya benyitott, egyikünk sem vette észre azonnal. Ő meg lemerevedett es mozdulni, mukkanni sem tudott, hogy az ő kisfia mit művel éppen a fenekemmel. Mikor feltünt hogy ott van, nagyon cikis helyzet volt. Masnap nem tudtam a szemébe nézni. 24L
2020. aug. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!