Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2 lány ha szájjal kényeztet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 lány ha szájjal kényeztet egy fiút arra kell,lehet készülni valamennyire?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel meg a legjobb barátnőjével gyakran szoktunk együtt lógni meg programokat csinálni,és legutóbb filmezés közben szóba került a szex mint téma,azon belül pedig a szopás is,én meg poénból felhoztam témának hogy mi lenne ha ők ketten meg én,látszólag nem volt ellenükre a téma,utána gondoltam egy merészet és rákérdeztem hogy lenne e kedvük hozzá?

Látszólag nem voltak elutasítóak így lehet rá esély hogy összejöjjön?

Ha igen lehet,érdemes készülni rá valahogy?Pl érdemes előtte üríteni?Hogyan,milyen módon lehetne elhúzni a témázást hogy ne legyen végem két perc alatt?



#cumi #tini #Dupla szopás
2020. aug. 24. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Ne verd annyit.ugy készülj rá😄

És beszéld meg velük.

2020. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Öcsém, előtte verd ki százszor!
2020. aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Majd kiszívják egymás után kétszer-háromszor. Legfeljebb nem tudsz lábraállni. Ezt az "áldozatot" én is meghoznám. :-)
2020. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy a normál szexre, legyél tiszta, ápolt, s készíts gumit is ne legyél annyira önző hogy csak sz.patsz. Egyébként ha ott voltak mindketten és pont erről beszélgettetek... akkor mégis mi a francra vártál??? Kiváló alkalom volt, ki kellett volna használnod.

Amúgy meg arra készülj, hogy nem 2x, hanem kb. 5-10x jobban kell majd figyelned mindkét lányra, hogy nekik is jó legyen és ne legyen féltékenység.

2020. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

mint ahogy a négyes írja. Ápoltság meglegyen.

Nem ismerem a teljesítményedet, de én lehet nem ürítenék, mert akkor mégiscsak jobb érzés, még akkor is ha rövid. Én abból indulok ki, hogy annyira izgató lesz minden, hogy lehet második menet is lesz belőle.

Ha ügyesen irányítod a dolgokat, megfelelő hangulatot teremtetek, akkor akár több is lehet belőle, több dolgot is lehet kipróbáltok és amíg folyik a többi dolog, nagyon könnyen felállhat neked megint.


Arra készülhetsz még, hogy megfelelő fizikai előkészületeket tegyed, ami segíti a te teljesítményedet. Mondjuk ne készítsd ki magad előtte sporttal és ne egyél csilisbabot, hanem inkább olyat ami felpörget, amitől jól tudsz teljesíteni akár többször is.

2020. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Látom az "admin anonim" mindent kipróbált már! Bravó! És férfiakkal milyen? Láttam beírva volt már azokkal is!
2020. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha közeledik a csúcspont akkor csukd be a szemed és képzeld el a nagymamádat ahogy meztelenül jógázik.

De ne túl sokáig mert akkor már az erekció rovására megy.

2020. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2020. szept. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mesélj! :D
2020. szept. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!