Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha büdös a punci mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha büdös a punci mennyire kiábrándító?

Figyelt kérdés

Én ha tudom, hogy lesz bármilyen akció akkor akár minden vizelés után megmosom a farkam. Csak szerintem kiábrándító, ha a csaj puncija hugyszagu és odanyúlok és érzem a szagát is? Utána elmegy a kedvem egy kicsit tőle. Szájszagnál ugyan így van ez. Ha érzem hogy büdös, nincs is kedvem megcsókolni.

Csak szerintem alapvető dolog egy rágó előtte vagy megmosni a dolgokat?


2020. aug. 24. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha nincsen frissen megmosva akkor sem kellemetlen szagú büdös a puncim.

Ha valakinek olyan erős hogy rossz legyen a szaga annak nem megfelelő a higiéniája.

2020. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető dolog a hígénia. Ez miért kérdés?
2020. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
#nefurgyele
2020. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ja itt senkinek nem büdös, sőt szaga sincs:D Mindennek van szaga pont egy nemi szervnek ne lenne? Mindenkinek büdös ha nem fürdik. Fürdesed meg szex előtt.
2020. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azert ne jatszuk mar itt a labori tisztasagot. Attol hogy valaki tiszta, meg siman lehet dugni 2-3 ora vagy akar fel nappal a zuhany utan. Attol meg nem lesz budos es kellemetlen szagu a punci. Nem lesz neki rozsaillatu tus szaga, hanem termeszetes punci szag. Ami messze nem egyenlo a budossel.
2020. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Az ápolatlanság a higiénia hiánya nagyon kiábrándító. Ettől még aki ad a higiéniára annak is lesz/van egy természetes illata. Nincs ezzel semmi gond, természetes hogy a nemi szerveknek van egy enyhe bukéja, a p.ncinak p.nciszaga amit a legjobb illat a világon :)
2020. aug. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vicc: Grün és Kohn disszidátak Amerikába. Szétváltak az útjaik és megbeszélték, hogy egy év múlva találkoznak. Eltelt az egy év. Találkoznak. Grün egy lámpavasnak támaszkodva, ronygyosan várja barátját. Kohn egy csodás Cadillec-kel

érkezik. Hogy vagy kedves “bahátom”? Szegényen. Te mitől lettél ilyen gazdag? Ah, nagyon egyszerű, feltaláltam egy sprayt, amivel befújják a puncit és banán illatúvá válik. Megbeszélik, hogy egy év múlva ismét találkoznak. Eltelt az év és, itt a tali ideje.

Kohn most teljesen lerongyolódva támasztja a lámpavasat. Grün hirtelen mellette fékez az új Cadillac-kel. Mi történt veled kedves “bahátom”? Teljesen elszegényedtem, nem megy a bót, nem kell senkinek a termékem. Hát veled mi történt, hogy így megfordult a kocka? Oh, nagyon egyszerű! Én is feltaláltam egy sprayt, amivel ha a banán illatú puncit befujják, ismét punci illatúvá válik. Úgy viszik mint a cukrot, nem győzöm gyártani!🤣👍

2021. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#1 vagy bakteriális fertőzés stb....
2022. jan. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sztem amúgy a döglött halas punciszag az ami kiábrándító meg talán a rohadt hagymás
2022. jan. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!