Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erényöv témában tapasztaltabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erényöv témában tapasztaltabb pároktól kérdezném: nálatok mennyi az ideális időtartam 2 orgazmus között?

Figyelt kérdés

Feleségemmel pár hónapja úgy döntöttünk, kipróbáljuk hogy erényövet hordok, mivel a bdsm-ben már kipróbáltunk jópár mindent.

Mostanában heti egyszer-kétszer veszi le rólam, de egyikünk se biztos benne, h ez a megfelelő időtartam. Eddig a legtöbb idő amíg valaha rajtam volt, az 15 nap volt. Azt kell mondjam h a második héten valahogy sokkal kiegyensúlyozottabb voltam, mint mikor csak pár napig van rajtam. Sajnos az első 1-2 nap mindig szenvedős. De még nem igazán akartam felhozni neki, h tovább rajtam lehetne, mert kicsit félek h annyira mégse lesz az jó nekem. Meg hát az is kérdés, mi az ideális időtartam? 2 hét? 1 hónap?

Szívesen veszem ha megosztjátok a tapasztalataitokat.



2020. aug. 25. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Az az ideális amit ő meghatároz, ezért van nála a kulcs.
2020. aug. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ideális időpont: ami MINDKÉT félnek megfelelő. Akinél a kulcs van annak tudnia kell, hogy mennyi ideig kell tartani, húzni - a határig vinni, de azt nem átlépni (ez a BDSM minden "technikájára" igaz). Szóval itt nincs abszolút igazság ami mindenkire igaz. Ha te tovább szeretnéd hordani akkor jelezd a domináns fél felé.
2020. aug. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az az ideális, amit ő mond. :D
2020. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennek a játéknak alapvetően tényleg az a lényege hogy ő mondja meg meddig legyen rajtad. Ha nem biztos a dolgában akkor javaslom olvasson, tájékozódjon a neten pl vannak akik leirják saját történeteiket, vagy vannak akik blogot vezetnek. (persze angolul)

Véleményem szerint a bármilyen hossz ideális lehet ami számotokra megfelel. Annyi, hogy ne egyből egy fél éves bezárással kezdjetek. Plusz egészségügyi okokból szükséges bizonyos időközönként üríteni a golyókat (természetesen ha úgy akarja akkor anélkül hogy te az élvezd). Minimum havonta de inkább két hetente ez történjen meg (akár csak elrontottam orgazmussal vagy prosztata masszázzsal).

2020. aug. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4# így van, maradj a ketrecben sokáig de valami megalázó módon azért élveztessen el néha.
2020. aug. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!