Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Tinder nem a szexkapcsolatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder nem a szexkapcsolatokról szól?

Figyelt kérdés
Én idáig ezt hittem, de 3-ból 3 lány hajtott el a búsba, mikor közöltem velük még a beszélgetés elején, hogy én igazából csak szexkapcsolatot keresek. Kaptam még 30 lájkot, amiből kb 15 csaj bejövős, de ha elhajtanak úgyis, akkor tök felesleges az egész. Vagy ne közöljem már az elején ezt?

2020. aug. 25. 19:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
de közöld. attól még nem mindenki erre hajt
2020. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Társkereső. Van aki párkapcsolatot keres, van aki egyéjszakást, más meg csak barátkozni. Nők sokkal ritkábban keresnek egyéjszakást. Inkább barátot, párkapcsolatot.
2020. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Segítek... még a kimondott szexpartner keresőkön sem alkalmi kóbor numerát keres a nők többsége, hanem inkább afféle "kötetlen laza" kapcsolat-szerűséget. Ettől még legyél korrekt, ne ígérd le a csillagokat az égről s ne ígérj "komoly" kapcsolatot ha csak dugni akarsz.
2020. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én pl párkapcsolatot kerestem. Engem mindenki a "szétválik" dologkkal jutalmaz, mert nem akarok "csak" kefélni.
2020. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Nem. A legtöbben párkapcsolatot keresnek.


Én 2015 óta csak a Tindert használom ismerkedésre és azóta most van róla a 3. barátnőm tavasz óta. Az előző két kapcsolatom 2, illetve 1,5 évig tartott onnan.


Nekem pont jó a Tinder, mert helyes srác vagyok és értelmes, viszont amikor megszólításról van szó személyesen, akkor nem tudok csak úgy odamenni egy ismeretlen csajhoz, plusz még ismerősi köröm sincs nagy, ahol ismerkedni tudnék. A Tinder pont ezt oldja meg, mert ráírni azért még rámerek a csajokra. Utána pedig a randitól kezdve már mennek rendben a dolgok. Szóval nekem tökéletes.


Amúgy ha csak szexelni akarsz, akkor nyilván ne mondd el, hogy csak szexelni akarsz, de ezt egy 5 éves is tudná, nem tudom ezen mit kell magyarázni.

2020. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%

1-3.


Áááááá... Nem azt írjátok le, hogy mi a jó a kérdezőnek, nem neki akartok segíteni, hanem nőként azt írjátok le, hogy mi lenne jó nektek, ti mit akartok. Egy ilyen segítő oldalon ennek mi értelme? A kérdezőnek segítsetek, ne magatoknak.

2020. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6. de azt írjuk le neki. közölje az elején, ne hallgassa el hogy szexet keres, előbb-utóbb úgyis kiderül, jobb az elején elmondani. ettől függetlenül még nem mindenki erre használja tindert, sokan komoly kapcsolatot keresnek.
2020. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Eredetileg arra van kitalálva.
2020. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6. 2. vagyok, nem vagyok nő.
2020. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Ez egy társkereső oldal, ahol ismerkedni tudsz, és azt hozol ki belőle, amit csak akarsz (tudsz), ha már elkezdesz valakivel beszélgetni.
2020. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!