Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ilyet csak olyan lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ilyet csak olyan lánnyal csináltok aki tényleg tetszik?

Figyelt kérdés
Az elejétől tudjátok, hogy nem lesz sz*x mégis együtt akartok aludni. Aztán vegig ruhában vagytok, és csak ti csokolgatjatok meg simogatjatok a lányt. Ő csak az ölelést meg az osszebujast viszonozza.

2020. aug. 25. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez lany fuggo, ha nagyon szegyenlos akkor az is lehet az oka, ha nem az akkor nem vonzodik a masik felhez
2020. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Mert te hajlandó vagy akárkivel összefeküdni egy összebújós csókolgatós alváshoz?
2020. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem
2020. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Hát ezt két esetben csinálja egy férfi... az egyik, hogy nem csak szexet akar hanem úgymond "kapcsolatot" is (azaz nagyon tetszik neki az adott lány), a másik hogy nagyon meg akarja búbolni és úgy volt vele hátha menet közben beindul a lány és rááll a dologra.

Mindazonáltal ha te voltál a lány és nem akarsz semmit a sráctól... akkor legyél már olyan jó, hogy nem szívatod szegényt.

2020. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Azzal alszom akit meg akarok baszni. Eddig mindig az lett a vèga a "csak aludjunk" kezdetű nótának.
2020. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Ha olyan ruhában van a lány, ami a ruhafétiseimmel kompatibilis, akkor én ebben is maradéktalanul benne lennék.
2020. aug. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Nyugi, úgyis meg fog dugni. Most még türelmes, de ennyit beáldoz.
2020. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt hogy lány barátokkal együtt aludtam, de nem voltam beléjük szerelmes és nem volt szex. Csak összebújva aludtunk és persze puszilgattam és simogattam is őket. De nem volt semmi több. Szóval a kérdésre válaszolva nem csak olyan lánnyal csináljuk akibe szerelmesek vagyunk. Ha szerelmesek vagyunkk akkor is ezek megvannak de akkor szeretkezünk is.
2020. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
20/f ez lemaradt
2020. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem sok ilyen esetem volt nőkkel. Nem voltam soha erőszakos, letámadóan rámenős, de odavoltam a nekem tetsző nők szépségéért, tapintásáért. Nem egyszer előfordult, hogy az udvarlási fázisban csak együtt aludtunk, csókolgattam, simogattam, masszíroztam őket, és jó volt látni, mennyire élvezik ezt. Néha még izgalmasabb is tud lenni a végletekig feszített, mégis lefojtott erotika, mint maga a szex. Szeretem, anikor egy nő annyira kívánja az érintésemet, hogy már szinte égeti a testét a ruha, és a gesztusain, a légzésén, az arckifejezésén keresztül belelátok a fantáziáiba.
2020. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!