Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti alkalmi kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti alkalmi kapcsolat esetén szoktatok használni óvszert?

Figyelt kérdés

2020. aug. 26. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű
2020. aug. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Alap dolog.
2020. aug. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Utálom óvszerrel csinálni úgy hogy nem
2020. aug. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Tanács: ha egy nő alkalmiban óvszer nélkül akarja akkor duplát húzz fel - mert mással is óvszer nélkül csinálja alkalmiban, egyenes út hogy előbb-utóbb összeszedjen valamit.
2020. aug. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze
2020. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
aza minimum
2020. aug. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha egy csaj minél inkább győzköd, hogy nyugodtan csinálhatjuk gumi nélkül, akkor te minél előbb húzz gumit.


Egyszer hazavittem szórakozóhelyről egy lányt. Győzködött, hogy nyugodtan mehet gumi nélkül. Én azért felhúztam.

Egy hét múlva, ugyanazon a szórakozóhelyen láttam, hogy egy másik sráccal ment el haza (legalábbis, együtt távoztak a helyről, gondolom, nem sakkozni mentek).

Döntésem helyes mivolta így még jobban megerősödött.

2020. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!