Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ciki ha nem jott ossze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ha nem jott ossze a 2. Menet ?

Figyelt kérdés
3 asban csak az egyik lanyt tudtam kielegiteni mert elelveztem .... masodik korben a masik lany lett volna a kozeppontban de hiaba vartunk meg 1 ora mulva sem akart kemeny lenni , kb felkemeny volt igy nyalassal probaltam engesztelni . Eddig meg nem tortent velem ilyen , mi lehetett a gond ?

2020. aug. 28. 03:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rástresszeltél, megfelelési kényszer
2020. aug. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaja az.
2020. aug. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki. Van ilyen. Sztem a lányok sem tartották annak. Nem lehet parancs szóra dugni.

L

2020. aug. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elnézést, úgy értem jaja az, teljesítmény kényszer valszeg.


2es voltam.

2020. aug. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legalább megtudtad hogy egyet is nehezen tudsz kielégiteni, nemhogy kettőt.
2020. aug. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki úgy általában, de, ha már neki állsz ilyennek, akkor azért meg kellene dugni mindkettőt, ha nem megy az már nem szerencsés. Kérj tőlük még egy alkalmat.
2020. aug. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A zavar is közrejátszhatott. Míg el nem sültél, az izgalom elfedte a harmadik fél jelenlétét, de kielégülés után már nem tudtál nem tudomást venni róla, hogy hárman vagytok.
2020. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!