Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éreztetek már plátói szerelmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már plátói szerelmet valaki iránt és hogy sose tudsz attól szabadulni, hogyha meglátod a nevét és összetörsz, mert egy nagyon érzékeny időszakodban(19) kapott el és tudod, hogy ma már nem esnél belé?23/L

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Életemben két nő volt rám ilyen hatással, és azt hiszem ez nem változna most sem, ha nem ezt a nőt szeretném aki velem van. Az, amikor meglátod őt, és a torkodban dobog a szíved, az amikor összevissza dadogsz, akár egy nyeretlen tini, amikor érzed hogy nincs igazság, mert nem veled van... de néha az élet dob egy másik lehetőséget, csak észre kell venni. Lehet így volt jó ahogy.
2020. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit zavaros lett a kérdésed, de... az pontosan látszik, hogy 4 éve reménytelenül szerelmes vagy... Nem mennék bele a pszichológiai hátterébe (ez egyébként is mindenkinél egyedi). Inkább annyit mondanék, hogy tudod miért tud valaki az esetek 99%-ában reménytelenül szerelmes lenni hosszú-hosszú éveken át? (az 1% az külön kategória) Mert nincsenek VALÓS új élmények, érzések, fizikailag megélt szerelmek, impulzusok amik ezt az érzést elnyomják. Úgy érzed keringsz-keringsz sebzett vadként egy szobában. Hát nyisd ki az ajtót ami mások felé mutat. Asszem' népiesen erre mondják. kutyaharapást szőrivel.
2020. aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Á.Zoli ***** válasza:
100%
Volt ilyen az életemben... Nagyon sok év eltelt azóta, de még mindig kedves a szívemnek, ha összefutunk. 😊💫
2020. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen bocsánat a zavaros fogalmazásért, jelentettem is, aki hülyeséget szólt hozzá. :)
2020. aug. 29. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden Weeaboo akinek van Waifuja ismeri ezt az érzést :( Most nálam is jól feltépted a sebet, mert a kérdésed eszembe juttatta hogy sosem lehet az enyém Ricchan a Bokura Wa Minna Kawaisouból, mert "nem létezik" T.T
2020. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

De hogy normális választ is adjak, baromkodástól eltekintve, persze. Sokan átélnek ilyet, szóval egyáltalán nem egyedi az eseted :)


Pl. Volt egy lány, akibe még középsulis koromban szerelmes voltam. Elsô szerelem i guess.


Már régóta nem tartjuk a kapcsolatot, de néha még ma is eszembe jut, és egyfajta keserédes melankóliával és nosztalgiával tölt el az egész.

Már bôven nem táplálok gyengéd érzelmeket iránta, más, más utakat járunk. De az a plátói szerelem fontos része volt az életemnek és sosem fogom teljesen elfelejteni, maximum mégjobban megszépíti az idô és a nosztalgia.

2020. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Plátói szerelem? Csak óvatosan ezzel. Sajnos én is beleestem. Azért írom, hogy sajnos mert általában hatalmas csalódás kíséri. Holott már jóval tulhaladtam azon a korosztályon mikor a szerelem ördöge ilyen hatással tud lenni az érzelmeinkre. De a nagy csalódás mellett ha rá gondolok a nem mindennapi gyönyörű percek jutnak az eszembe.
2020. aug. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jóval idősebb koromban, de igen. Éveken keresztül szerelmes voltam, mindent de mindent csak azért csináltam, hogy a közelébe kerüljek újra, és egyszer egy pár legyünk, lényegében életcélom lett. Féltem, úgy éreztem sosem fog elmúlni amit érzek. Aztán nagysokára nehezen elcsendesedett bennem, majd mostanra talán...nem tudom hogy állok, azt hiszem elmúlt. Viszont félnék találkozni vele, nem tudom milyen hatással lenne. Félek ismét felbolydulnának az érzések bennem még mindig.
2020. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!