Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nehezemre esik a szex a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezemre esik a szex a párommal.25 éves nő vagyok. Soha nem foglalkoztatott igazán a téma a gyakoratban, legfeljebb csak a fantáziámban.( Álmodoztam róla) Érdemes ezzel szexuálpszichológust felkeresnem?

Figyelt kérdés
2020. aug. 31. 20:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Ha meg akarod tartani a párod, akkor mindenképpen
2020. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Már így is szétmenőben vagyunk, csak kiegészítésnek írtam,hogy van.
2020. aug. 31. 20:14
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg hagyd a francba, ha már a kapcsolatot sem akarod.
2020. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

Mindenképpen. Nem is csak a jelenlegi kapcsoltod miatt, hanem a jövőbeni kapcsolataid miatt is, mert nagyon nehéz lesz olyan férfit találnod, aki ezzel együtt tudna élni:/ így ha már szétmenőben vagytok, akkor is érdemes lenne foglalkozni a témával:)

N

2020. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Így nem igazán élsz és ez fontos ha nincs kémia minden fölösleges!
2020. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Igazából a kérdés arra irányult,hogy érdemes lenne-e ezzel szakembert felkeresnem,hogy csak "elméleti" szinten érdekel a szex,gyakorlatban nem igazán.

Sokszor felmerült bennemhogy nem az igazi megfelleő embereket találom meg hozzá, vagy egyszerűen csak nem esek szerelembe senkivel, de be kell látnom,olyan nincs hogy senkibe sem tudok bele szeretni,és senkivel sem jó a dolog. Akkor biztosan velem van a baj.

2020. aug. 31. 20:18
 7/29 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért, de gyorsan próbáltam gépezni. megfelelő*
2020. aug. 31. 20:19
 8/29 StevenUp ***** válasza:
100%

Érdemes szakemberhez fordulni.

Van valami amit magadnak sem vallasz be és emiatt van ez

2020. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
50%
Vagy neked egy impotens csákó kell és akkor egálba lesztek.
2020. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha keresnél egy szimptikus partnert akinek ilyen őszintén ezt elmondod, és vevőrá hogy kicsit "kutatgassatok" hogy mi indítbe mi tetszik lehet megspórolnál egy pszihomókust. Voltam egy lánnyal aki hasonló cipőben járt élvezte a szexet de azt mondta olyan mintha valami hiányozna az egészből, néztünk együtt videokat meg képeket és kiderült egy két dolog ami nagyon felizgatta csak ő sem tudta addig
2020. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!