Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akik még nem voltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik még nem voltak pasival tényleg bevállalnák hogy popsiba menjen a pasi, de így szüzek maradhatnak? Több helyről hallottam hogy főleg fiatal lányok bevállalják a popsit hogy szüzek maradjanak,

Figyelt kérdés
Van tapasztalat? Saját részről, vagy mástól?

2020. szept. 1. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem


19/L

2020. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem, rosszul hallottad, hülye városi legenda. A popsihoz még nagyobb bizalom kell mint a p.ncihoz. A szexet nem "bevállalod" hanem vágysz rá.
2020. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Tanács: ha eljutsz addig egy lánnyal (érzelmileg, bizalmi szinten), akkor ne mond neki "csináljuk popsiba úgy szűz maradsz", s egy szűz lányhoz se menj oda "helló úgy tudom őrizgetni akarod a szűzességed bennem megbízhatsz én csak análban csinállak meg".
2020. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Ismertem ilyet személyesen, létező jelenség.
2020. szept. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Álombarátnő. Rá várok, ha tényleg létezik.
2020. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A popsi szüzesség azért elveszik, de férfiként nem igazán akarnék popsiba menni, ha ezt szeretné a csaj akkor max három gumival és öblítéssel. Veszísd el a szuzesseget. Nem maradsz fiatal sokáig.
2020. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ezt azok a lányok vállalják be, akiknél hihetetlenül fontos, hogy megőrizzék a szüzességüket, de nagyon kívánják az együttlétet. Mint mondjuk olyan kultúrákban, ahol a jövendőbeli férjed és a családod jóhíre múlik a szűzhártyádon.
2020. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyent. 16 éves volf akkor a csaj és csak seggbe engedte az elején. Azóta eltelt már pár év és még mindig együtt vannak
2020. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Szeretnék ilyen barátnőt.
2020. szept. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!