Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek van orgazmusoto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek van orgazmusotok? Hüvelyi is vagy csak csiklói?

Figyelt kérdés

Hogy tudjátok elérni? Mindig van?

Nincs rálátásom a dologra, tájékozódni szeretnék, a lányok mekkora részének van, és ha van, milyen?



2020. szept. 1. 12:46
A kérdező szavazást indított:
Nincs orgazmusom
Csak csiklói van
Csiklói és hüvelyi is van
76 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Van mind 2 de a hüvelyi nagyon ritka
2020. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%

Nekem már volt pár csajom (elég sok), de szinte mindnek csikló orgazmusa volt. Olyan volt akinek egyszer-egyszer volt hüvelyi orgazmusa is, de azt mondta az sokkal gyengébb volt neki mint a csiklós, sőt lehet nem is igazi orgazmus volt elmondásuk szerint.

Még azt sem lehet mondani, hogy azért nem volt hüvelyi orgazmusuk mert nem dugtam meg őket rendesen, mert bulik után is hatalmas kefélések voltak, és én, ha iszom, szinte el sem tudok élvezni, van, hogy órákig (persze kisebb megszakításokkal) keményen kefélem őket, szinte már nem is bírták.

2020. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Van mindkettő. Csak akkor nem jön össze, ha nincs hangulatom, fáradt vagyok.
2020. szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
28 évesen volt először hüvelyi orgazmusom, előtte csak csikló. Azóta ugyanaz a partnerem van és legtöbbször össze is jön.
2020. szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Hüvelyi eddig egyetlen pasival volt - aki a jelenlegi.

Viszont a csikló orgazmusom sokkal intenzívebb, mint a hüvelyi, így az előbbit jobban is szeretem.

2020. szept. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Hüvelyi ritkán, hangulat és partner függvénye. Pont ezért nem is hajtom, amikor összejön akkor összejön, de a csikló orgazmus is ugyanolyan jó :P
2020. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
A hüvelyi orgazmusnak nagyon sok nőnél elengedhetetlen feltétele a megfelelő érzelmi háttér. Egy fülig szerelmes lány sokkal előbb ér el hüvelyi orgazmust, mint aki csak dugópajtit tart.
2020. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%
Akkor most 4422-edszer is tárgyaljuk ki, hogy a kislányok milyen módon jutnak el az orgazmusig. Függetlenül attól, hogy a gugliba beírva kiderül, hogy 1238 db szakírás van erről. Csak az elmúlt 5 évből.
2020. szept. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
21%

#9

Valóban érzelmi dolog jelentősen befolyásolja a nőknél a hüvelyi orgazmust, de nem a fülig szerelmesség és dugópajtiság miatt, lehet egy szexkedvelő dugópajti csajnak könnyedén van hüvelyi orgazmusa, mert olyan a kapcsolatuk.

2020. szept. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%
Nekem harmincvalahany ota van huvelyi orgazmusom. Szimplan dugastol,erzelmek nelkul, nagyfoku fizikai vonzalom eseten. Most mar csak ez erdekel. Az aktus befejezve.
2020. szept. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!