Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk maguktól tanulnak meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk maguktól tanulnak meg önkielégítést végezni, vagy pedig egymástól tanulják el valamilyen módon?

Figyelt kérdés

Ebben a novellában olvasom, illetve korábban hallgattam is, hogy egyik fiú a másiktól tanulja meg ennek a technikáját [link]

Magától nem tud rájönni valahogyan, nincs bennük egy ezzel kapcsolatos ösztön, mint a nőkben?



2020. szept. 1. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Annyira nem nehéz erre rájönni...
2020. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Ismét egy személyiségzavaros homokos kérdés....pfff

Mindenki rájön magától. Aki nem, az nagyon nagyon béna.

2020. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de akkor a novella? miért ír az ellenkezőjéről?
2020. szept. 1. 17:47
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Rájössz magadtól, nekem anno 11 éves kor körüli koromban magyarázták, lövésem sem volt miről hadoválnak, de láss csodát utána 12 évesen rájöttem magamtól. Bizony teljesen egyedül - hűűűű csodagyerek vagyok nem? :D Nem, nem vagyok az, csak nem autista hogy ne jöjjek rá magamtól mint ahogy bárki más is.
2020. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#3-as novella = fikció, egy kitalált történet. Amúgy meg egy úgymond homoerotikus regényből kivett részlet van a linken. Ian Mc Ewan közismert homoerotikus könyveket szerző meleg író.
2020. szept. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én magamtól jöttem rá. f.
2020. szept. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

[link]

itt azt írják, hogy házas ember

2020. szept. 1. 18:28
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk sokkal többször érintik meg pisilés közben a nemi szervüket, ezért sokkal jobban és hamarabb tisztában vannak vele hogy milyen inger esik jól. Nem kell ezt tanítani.
2020. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki magától jön rá. Max annyi lehet hogy a kisebb hallja a nagyobbaktól hogy mit is csinálnak és kipróbálja vagy akkor vagy később. De a farok az 11 éves korban elkezd állni, és bármit csinálsz, dörzsölődik, adja magát hogy kézzel rásegíts.
2020. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul én már gyerek koromban is mindig simogattam és jó volt. Nem emlékszem rá, de gondolom nem állt akkor még.

Ilyen módon 5-6 éves korom körül "rávertem" a huszonéves óvónőmre meg az egyik lány csoporttársamra is :) 11-12 éves korom körül csak annyi változott hogy a végén sperma is jött és jobb érzés lett amikor elmentem. De komolyan nem is értem, meg se lepődtem hogy mi az XD csak utána már úgy volt és kész. Később amikor a haverok emlegették hogy faszverés, valahogy tudtam hogy mire gondolnak..

31F

2020. szept. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!