Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, amikor elélveztek kb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, amikor elélveztek kb mennyi sperma szokott jönni? Illetve mitől függ a mennyiség?

Figyelt kérdés
2020. szept. 1. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Ez nagyon sok dologtól függ, hogy mennyi idővel előtte élveztem el és mennyi ideig tart az inger. Illetve attól is, hogy mennyire élvezed adott pillanatban az aktust vagy az ingerlést. Nem minden orgazmus egyforma és nem minden aktus egyforma. Van amikor sokkal sokkal jobban esik és van amikor csak szimplán jól esik. Nyilván vannak korlátai, de mondjuk fél órás ingerlés után, ha nem volt orgazmus pár napja akkor nálam viszonylag sok jön. (6-7 spriccelés.) Ez mennyiségre kb 2 evőkanál lehet.
2020. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem elég sok szokott.A barátnőm szája tele szokott lenni tőle.
2020. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan úgy van, ahogy az 1-es írja, még annyit azért hozzá tennék, hogy függ a mennyiség attól is, hogy mennyi folyadékot viszek be.


De igen, a max, az a kb két kanál.

2020. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Három dologtól függ:

- a prosztatád méretétől (az adja a maximális mennyiséget);

- folyadékbeviteltől, egészséges táplálkozástól, fittségtől (milyen gyorsan termelődik újra);

- mikor durrantál el utoljára.

A mennyiség egyénenként változó, a teljes lövet 3-5 cm3 között van átlagban.

2020. szept. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A 4es választ kiegészíteném annyival,hogy az izgalmi szinttől is függ.

Kipróbáltuk,(kézzel)hogy mielőtt elélveztem volna,megálltunk,majd folytattuk,megint megálltunk.Ezt kb.4szer.Óriási volt a vége!

2020. szept. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok jön.Nő kell hozzá.
2020. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fél kanalas orvosság mérő.Ha izgató a nő vagy ki vagyok éhezve több is jön.
2020. okt. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!