Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok,hölgyek,asszonyok!Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,hölgyek,asszonyok!Ti idegesebbek,frusztráltabbak vagytok ha nincs szex már több ideje?Nyugodtabbak,kiegyensúlyozottabbak vagytok ha rendszeresen van szex?

Figyelt kérdés
2020. szept. 2. 20:02
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
25 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Biztos van benne valami,mert ideges vagyok és frusztrált állandóan,hiába önkielégítek.Nem kell privát,a nőkre bukom én is,mint a pasikák.
2020. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Igen, ha nincs szex és orgazmus nem vagyok nyugodt, sőt...
2020. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, sok kolléganővel körülvéve: kérdésedre a válasz igen.
2020. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

Én ettől nem ideges leszek, inkább mégjobban elmerülök a aaját világomban, figyelmetlenebb leszek, mert folyton a szex jár a fejemben.

Nem dühöngök, csak szenvedve kaparom a falat.

2020. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondanám, hogy a szex hiánya negatív hatással van a hangulatomra, inkább azt, ha van, az pozitív hatással van rá.
2020. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Egyes vagyok,hiába lettem lepontozva ,de nem véletlen írtam,hogy nem kell privát.Volt,aki itt a fszáról is küldött képet nekem privátba.Kíváncsi ám rá a halál!!😡😡😡
2020. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Igen, sajnos olyan kapcsolatban vagyok, ahol sokkal alacsonyabb a párom libidója, mint az enyém. Sokszor vagyok frusztrált, néha átmegyek 'házisárkány' üzemmódba, pedig nem szokásom ilyen lenni. Amikor meg van rendes szex, mintha kisimulna az arcom:D

N

2020. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
IGEN BA**MEG
2020. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Egy rövid ideig igen (mondjuk 3-4 hónap). De utána hozzászokom, hogy nincs, és nem érdekel a dolog.
2020. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Frusztralt voltam, aztan kerestem szeretoket. Most szunetel sajnos, de hatekony megoldas.
2020. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!