Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha huszonévesként az 50es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha huszonévesként az 50es korosztályról fantáziálok?

Figyelt kérdés
L
2020. szept. 3. 12:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


N

2020. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem gáz, bár a többség annak fogja tartani, akármit is írnak itt. Én is a 40-50-esekre bukok.. persze nem mindre, csak amelyik jól tartja magát, jól néz ki, és belső tulajdonságait tekintve is rendben van. Szerintem nagyon szexik, férfiasabb a testalkatuk, a megcsillanó ősz tincsek is nagyon bejönnek, és egészen más a kisugárzásuk, egyfajta biztonságérzetet adnak. 23 vagyok. (Nincs apakomplexusom..)
2020. szept. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Tegyél is érte
2020. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
Ne csak fantáziálj! Valósítsd meg! F/50+.
2020. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%

Hát férfiként azt mondom gáz.

29 vagyok, pont hogy az ilyesmi korúakról kellene ábrándoznod, nem 50 felettre.

Apakomplexus érthető, az megint más.

Az si más, ha anyagi "jólét" kényelmes élet miatt.

Ugye egy 40-50 esnek már vna saját autó, ház lakás, anyagiak stb.

Érettebben gondolkodik, más az életritmusa stb.


míg egy huszon-harmincas srácnak nagy valószínűséggel kinti melója, hergelt "sportkocsija" albérletben él, vagy a szüleinél stb stb.

2020. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#5


Szerintem egy kompetens, ambiciózus harminc évesnek szintén megvan már a saját lakás, autó, utazópénz, stb. A lányok többségének ez vonzó is. De itt szerintem más komplexusokról van szó.

2020. szept. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Attól függ kiket kérdezel... a 40-50-es pasiknak nem gáz, inkább ráddobnak egy privit. A 20-30-as pasiknak gáz, mert nem velük dugsz.

Amúgy meg... a saját ízlésed, életed, attól hogy x korosztály is bejön azért még legyél nyitott a saját korosztályodra is - minden korcsoportnak megvan az előnye, szépsége.

2020. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem gáz,de hogy sosem találkozom ilyen nővel....
2020. szept. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szexuálisan nem gáz, párkapcsolat, együtt élés szempontjából szinte mindig működésképtelen a dolog.
2020. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Igen az
2020. szept. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!