Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy viselkedik egy szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedik egy szerelmes férfi szex közben/után?

Figyelt kérdés
2020. szept. 3. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Szex közben úgy hogy kielégítő legyen .

Pl én minden szerelmi kapcsolatban, (kettő volt eddig ) állatos módon, keményen rúgtam meg a lányokat, ahogy azt egy alkalmi, vagy egy első akármilyen szexnél lenne. Mert ettől élveznek el.

Utána van a különbség. Mert azt akit szeretek, azt puszilgatom, simogatom. Akit nem, azt nem.

2020. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fontos neki, hogy a lány is jól érezze magát és kielégüljön... Utána (én személy szerint) szeretem magamhoz ölelni a csajt
2020. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobban figyel rád, szex után átölel és veled akar aludni, s még másnap is felhív :) Nem a szavak adják a szerelem "erejét" hanem a tettek!
2020. szept. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha utána van kis összebújás, gyönyörködés a másikban az mindig jelent valamit? Vagy lehet a felfokozott érzelmi állapot következménye?
2020. szept. 3. 16:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Aludni nem lehet, hogy csak azért akar velem, hogy több szex legyen/reggel is legyen szex?
2020. szept. 3. 16:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#4-es nem mindig jelent valamit, de mindenképpen igen, hogy nem egy tapló, önző pöts az illető aki "dugjunk gatya fel és szavasz" stílusú hanem úgymond az aftercare-re is hangsúlyt fektet. Bár az is lehet elkezdtek kialakulni az érzések benne, te vagy ott, te látod, hogy utána/előtte hogy ér hozzád, mennyire gyengéd, figyelmes.
2020. szept. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%

Egyébként kitalálom... szexkapcsolat, ahol te szerelmes lettél a partneredbe és most keresni akarod a jeleket, hogy vajon kölcsönös-e az érzés... Izé... mi lenne ha jelek keresése helyett inkább beszélnétek róla és mondanád, hogy te többet is el tudsz képzelni?

A b) változat, hogy a párod, de bizonytalan vagy. Ne legyél, inkább szeressétek egymást :)

Ha valaki csak dugni akar azt észreveszed - abból hogy nem von be az életébe, nem osztja meg veled a gondolatait, mindennapjait, s többnyire a szex a legfontosabb témája, akkor keres ha csak megint kanos.

2020. szept. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes, nem azért kérdeztem.
2020. szept. 3. 16:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!