Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyáltalán valakinek bejönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán valakinek bejönnek a nagyon vékony lányok?

Figyelt kérdés

176 cm vagyok és 49 kiló és nem tudok hízni pedig rengeteget eszem. Mellem van azért, talán a súlyom felét az adja ki :D


A viccet félretéve, úgy érzem örök magányra vagyok ítélve ezáltal, mert mostanában azt látom, hogy többnyire a telt alak jön be a fiúknak, férfiaknak.



2020. szept. 3. 23:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Az előző csajom 45kg volt, igaz ő csak 167cm volt.

De pl volt olyan csaj, akivel csak szex volt, hogy 173cm,es 50kg volt.

Persze voltak teltebbek is, nem csak vékonyak.

Ilyen szinten én nem mérem a kilókat.

F

2020. szept. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
35%
esetleg valami sport?
2020. szept. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kg-k és cm-k tesznek széppé valakit, hanem az összkép (s igen van akinek a vékony lányok jönnek be). S nem utolsósorban a kisugárzás, a kép amit mutatsz magadból a külvilágnak. Hidd el a mosoly, a jókedv, avagy a nyitottság csodákra képes :)
2020. szept. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
19%

Neked egy szakács férfi kell

F

2020. szept. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

2# nem segített a hízásban :/


4# nem rossz ötlet, de olyan kell aki képes napi 24 órát fôzni xD

2020. szept. 4. 00:24
 6/30 anonim ***** válasza:
74%
nekem speciel nem jönnek be a nagyon vékony lányok. de ezt így nehéz megállítani, ennek a két számnak a fényében. szóval no offense, de egy kép sokat segítene a kérdés megválaszolásában. :)
2020. szept. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok beleszólni, de nem tűnt már fel, hogy gyakorlatilag minden alkat tetszik valakinek, divattól függetlenül?
2020. szept. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
71%

Különböző gondokkal küzdünk. Mindenkinek megvan a maga keresztje! Én 180 magas férfi vagyok és 115 kg. Habár bejönnek a vékony nők, általában nem én kellek nekik. Talán, ha át lehetne adni pár kilót, akkor jók lennénk. :)

Persze, volt nem egy vékony barátnőm. Magas és alacsony is. Egyiket sem nyomtam agyon. ;)

2020. szept. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
50%
8-as vagyok. Kedves kérdező! Te, milyen férfit képzelsz magad mellé?
2020. szept. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
Nekem igen, ha formás. Legfeljebb hízlalom egy picit. :D
2020. szept. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!