Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, mit szoltok ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mit szoltok ha egy pasinak nadragon keresztul is lathato ferfiassag formaja, alakja, merete? Pl utcan, buszon, irodaban? Zavarbaejto, tetszik, vagy kiabrandito?

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Gyökérség, senki nem kiváncsi rá.

Ezerszer le lett írva hogy a nő a férfit nézi nem a fütyköst.

2020. szept. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
A kutyát sem érdekli,max a melegeket. A pasit megnézem esetleg,de az összképet. Aranyból is lehet a bré, ha a srác nem bejövős, de ez így egyáltalán nem érdekel. Az első jól írta,neki van igaza.
2020. szept. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne
2020. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Tapasztalataim szerint igen is tetszik a nőknek.Nekem is látszik akár milyen gatyát veszek fel és vonza a tekinteteket nagyon is. Néha izgató tud lenni kicsit
2020. szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4. Az hogy oda néznek esetleg, az még nem azt jelenti hogy tetszik is nekik.

Hidd el ha egy púpos embert lát valaki , biztos hogy oda is pillant a púpjára is.

Pedig egyáltalán nem tetszik az senkinek.

2020. szept. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt hogy egy bunkó magamutogató kis pöts, aki még normálisan öltözködni sem tud. Maradjon jó távol.
2020. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes én pasi vagyok átlagos mérettel. Manapság divatosabb szűkebb nadrágokat hordok és általában csak az látszik hogy van ott valami de tényleg nem lehet látni hogy konkrétan egy f*az.

Viszont nagy ritkán ha merevedésem van akkor az már simán látható bár ez nyilván ritka. Viszont ilyenkor úgy tapasztaltam ha egy lány kolléga kellett ülök és este veszi maximum csak nevet egyet, de nem látszik rajta hogy bárki rosszat gondolna.

És amúgy nem is akar tőlem semmit szóval nem ez a magyarázat.

2020. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!