Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy gond ha a tini lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gond ha a tini lányok kimaradnak?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok soha az életben nem voltam még nővel.

Ha csak ilyen 23-28 évesekkel leszek akkor az pótolhatja a tini lányokat?


Engem érdekelt volna hogy milyen tiniként egymás szüzességét elvenni és rájönni a dolgokra. De ez nekem nem lesz már.


Ha kimaradnak a tini lányok és csak felnőtt nőkkel tudom meg hogy milyen a szex az nagy hátrány?


2020. szept. 4. 14:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2020. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2020. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Az a nagy hátrány, hogy ilyesmiket kérdezel ahelyett, hogy hajtanád a csajokat hátha összejössz végre valakivel!
2020. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Akárki akármit mondd, márpedig tinikkel a legjobb a szex. Semmi nem pótolhatja a hamvas, betörhető, feszes testet. A lányok közül aki kellően perverz, az tiniként kiéli, és huszas éveire kiég. Aki pedig nem kellően perverz, az tiniként húzodozik, huszas éveire unalmas. Tíz egyéjszakás sem pótolhatja az érzést, amikor egy lánynak először húzza le valaki a bugyiját. Szerintem.
2020. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ahogy a #3-as írja, nem hátrány, de ideje lenne hogy picsogás és önsajnáltatás helyett inkább elkezdj csajozni, mert próbálkozás nélkül 10 év múlva azt fogod kérdeni, hogy gond-e ha a 20-as éveidből kimaradt a szex.

Szóval egy kérdésre válaszolj magadnak: nem, nem a kifogás, hanem hogy TE mit teszel ellene, hogy ez változzon!

2020. szept. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Ennyi idősen simán felszedhetsz egy 16-17 évest.
2020. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én pl 21 vagyok és kinézek 17-nek🤷‍♀️
2020. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
Valóban pótolhatatlan a fiatal tini lányok feszes teste, hamvas, szinte érintetlen puncija, naívsága, stb. Azonban kárpótoljon az, hogy a tini lányok 90%-a nulla az ágyban (persze, mi fiúk sem voltunk jobbak) - nem bírják a heves szexet, fáj nekik, nincsenek benne vagány pózokban, orálban, stb.
2020. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, párommal a 23. születésnapja előtt pár hónappal jöttünk össze. Akkor én 17 voltam, mondhatni tini, és ő volt nekem az első. Szóval lehet, még van rá alkalmad mondjuk 18-19 évesekkel.😄
2020. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert valaki tini, attól még nem jó. Vannak rusnya, béna, lógós mellû tinik is.


Emberre válogatja

2020. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!