Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, szeretitek, ha így ujjaz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szeretitek, ha így ujjaz a férfi?

Figyelt kérdés

Két ujjal. Miközben nyal, úgy ujjaz, hogy amikor betolja az ujjait, lefelé néznek, ahogy a tenyere is, vagy max jobb irányba 90°-al közben elfordítja bent, majd amikor kifelé húzza az ujjait, automatikusan hívogató mozdulatokkal a hüvely hasfal felőli oldalát ingerli, a G-pontot. Folytonosan persze, nem így szakaszokra bontva, mint egy robot. Remélem érthető, más esetben meg kéne mutatnom a gyakorlatban. Eddigi szerelmeim imádták ezt a technikát.

Kort is kérek. Köszi.



2020. szept. 5. 22:13
 1/7 anonim válasza:
88%
Hát, ha az eddigieknél imádták akkor mások is. Lehet hogy jó érzés, én még nem próbáltam. Sok szerencsét, de kérdezd még előtte a csajod hogy, bele menne e.
2020. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Javaslom, próbáljátok ki. Persze minden női test más, tudom. De ezek szerint jó, ha a legtöbb imádta. 🙂
2020. szept. 5. 22:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, kizárólag azt szeretjük ha 84.3 fokban állnak az ujjai.

S bocs, de ez a kérdés olyan mint amikor a körleveleket küldik min. 5 oldal terjedelemben, hogy mit és hogyan akarnak csinálni. Ki a f.szt érdekel, két mondat elolvasása után kuka.

Tanács: a szex nem egy matektétel-levezetés, amit mechanikusan csinálunk, hanem érzéssel. Ahogy az egyes írta - a partneredre figyelj, ne olyan legyél mint egy robot.

2020. szept. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oks, eddig is így tettem. Mindenkire külön figyeltem, iszonyúan odaadással szeretkezek. Köszi a véleményt, mégha kicsit morcos is. 😁
2020. szept. 5. 23:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most 90-180 fokos fordulatot teszel a kézfejeddel?

Hát nekem azt szerették ha masszíroztam a hasfal felőli oldalt, ahol a gpont van. Habár be kell vallanom eddig két csajból mindkettő élvezte, de egy sem ment el önmagában ettől kellett hozzá a csiklót nyalni is.

2020. szept. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én két ujjal nem szeretem, sokszor az már fáj. És azt se szeretem ha bennem forgatja. Jobb ha egy pontban végzi a hívogató mozdulatokat, az se kell hogy ki be mozgassa őket. De persze ez saját vélemény, ettől még mindenkinek más jó.
2020. szept. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagy kamus vagy, kérdező, szerintem nőt még életedben nem láttál. Vagy nem vagy tisztában azzal, mit jelent valamit kilencven fokkal elfordítani. Akár jobbra, akár balra.
2020. szept. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!