Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20-30 év közötti pasik nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-30 év közötti pasik nektek mennyire vonzóak a kicsit idősebb nők?

Figyelt kérdés

A 35-40 év közötti nőket mennyire tartjátok vonzónak szexuálisan?

Mik a pozitívumok és negatívumok?:)


2020. szept. 6. 11:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
29 vagyok, és bizony nagyon vonzóak a 40 évesek. Azon felül, hogy nagyon noiesek, sugárzik belőlük a magabiztosság, a celtudatossag, epp az érettség tetszik bennük a sok tinivel szemben. Már tudja mit akar, mit szeret, ismeri a saját testet. Testileg pedig ugyan így vonzóak. Nekem végén van egy helyes 35-40es notol :)
2020. szept. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%

1. A pozitívumok:

Hát, hogyha sexy, akkor nagyon vonzó!

Ha látszik a nadrágján vagy fürdőruhában, hogy szép, nem túl nagy kerek feneke van vagy szép formás, kellően nagy mellei vannak. (Esetleg mind 2 ilyen testrész megvan egy nőnek) és, ha még szép állapotú a puncija... huuu de jó lenne ilyennel egy jó hosszú szex🙄😉


20F

2020. szept. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok; külön commentbe akarom kifejteni a negatívum részt:


De vannak 35-40 éves lerobbant nők is vagy alapból nem voltak nagyon szexuálisan vonzók.

Akinek ilyen lapos vagy fura formájú feneke van vagy a összement fonnyadt, ráncos az nagyon taszító tud lenni. Ha a pina besötétült, a szeméremajkak már szétálnak és össze fonnyadtak.


A lefele lógós (lapos) mellek, a túl nagy hájréteg, akár derékon vagy más helyeken is. A nagy, feldombosodott medence (a has és a nemiszerv közötti rész)


Szerintem sokan így vannak még vele, nekem is az ilyen nő nagyon taszító.

2020. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Számomra egyáltalán nem vonzóak! 24/F
2020. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Az igazság az, hogy ez nem kor függő. Vannak tőlem 7-20 évvel idősebb nők akikkel sokkal jobban kijöttem mint sok korombelivel. És vannak olyan 40 év feletti nők akiket sok húszonéves megirigyelhetne ami a külsőt illeti.
2020. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
lehet lepontozni, 25 éves vagyok és 31 idősebb nővel voltam 40-55 év között nagyon jók a milfek
2020. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
#6 Hogyan sikerült becserkészned egy ennyivel idősebb nőt?
2020. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
badoo de ma már passzivizálódott sajnos, a tinder pedig POCSÉK
2020. szept. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%
ja igen kshijn elfelejtettem a megfelelő kommunikáció....férfi társaim nagyon leadták a szintet, ezért is értékelnek engem jobban
2020. szept. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
#9 A megfelelő kommunákációval nincs gondom az idősebb korosztálynál, csak a a többség már férjnél van, és családot alapított. Igaz társkeresőt még soha nem próbáltam.
2020. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!