Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Nektek számít az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek számít az, hogy egy pasinak milyen kocsija van?

Figyelt kérdés
Kocsival meg lehet hoditani titeket?
2020. szept. 6. 21:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
En fiu vagyok es csaj fuggo szerintem..van egy ismerosom 18 eves lany vagy 1 eve nem beszeletunk miota szetmentek a legjobb baratommal a lenyeg a lenyeg megkerdezte van e autom mondtam hogy igen vettem egy audi a6-ot na onnantol kezdve a csaj az ram kattant elmondta hogy o igy meg ugy imadja az audikat stb stb sot meg olyat is csinalt hogy 3.napja beszelgettunk elkezdi ugy lemosnam a kocsidat mondkm jolvan (azt hittem viccel csak) es tenyleg komolyan gondolta es meg is csinalta XD mostmar 5 honapja jarunk es mindig ugyan ugy imadja az audit meg az fele is kedvesebb akinek audija van szoval a kerdesre valaszolva szerintem van olyan lany akinek szamit meg van olyan is aki pont leszarja
2020. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem ! ... nekem is van 😊
2020. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Merciért bolondulok *_*
2020. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Férfiként mondom, hogy hagyjuk az ilyen sértő kérdéseket.

1. Van akinek számít van akinek nem, hogy milyen a kocsid.

2. Nyilván szimpatikusabb egy olyan férfi, aki elő tud teremteni anyagi javakat, mint az aki el sem akar menni dolgozni.

3. Szélsőséges esetben pedig vannak az aranyásók, de ott szerintem senki sem árul zsákbamacskát, mert látszik mindenkin, hogy tisztában van az üzlettel. A pasi adja a pénzt meg a csillogást, a nő adja a szépségét és a fiatalságát, pl Vajna Tímea.

2020. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

A mostani paromnak (kozel 30) nemhogy kocsija, de jogsija sincs, szegeny ketszer is megbukott.😀


Igazabol a felszines noknek biztos szamit, nekem az fontosabb, hogy normalis ertekekkel rendelkezzen, normalis szemelyiseggel, viszontszeressen stb.


Persze imponalo dolog, ha egy ferfi ott tart mar, hogy megteheti hogy ilyen-olyan autot vesz maganak, mert az tetszik neki - ezzel semmi gond nincs, ha nem meggondolatlanul vagy felvagasbol -, de szerintem a normalis felfogasu noknek ezek nem elsodlegesek, sot... :)



Szerintem az se baj ha regebbi, nem luxus auto, az fontosabb, ha van neki - illetve sok mindent is elmond -, hogy mennyire figyel oda ra. (Belso tisztasag, karbantartas.)

Es valljuk be, egy tok “olcso kategorias” auto fenntartasa is azert eleg sok penzt elvisz, igy szerintem mar az is nagy dolog, ha a mostani fizuk mellett igenyesen fenntart valaki egy oregebb autot.😀


Szoval

- a felszinesebb noket siman meghodithatod a bmw/audi es tarsaival

- a normalisabb noknek meg igazabol mas a lenyeg.😅


(SZERINTEM!)

2020. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Egy golddiggernek nagyon is sokat számít, egy normális nőnek szinte semmit.
2020. szept. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Semmit, viszont azt már leszűrtem, hogy drágább kocsi - nagyobb bunkó, legalábbis általában, tisztelet a kivételnek.
2020. szept. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel. Nekem sincsen kocsim, a volt páromnak sem volt.

Nem a kocsival fogok lefekudni, nem a kocsival fogok beszélgetni, közös programot csinálni, együtt élni stb.hanem a párommal. Nem szempont a partnerkeresésben hogy legyen autója.

2020. szept. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
A barátomnak jogsija sincs, de ha lenne bármiféle autója az se érdekelne. Az már hamarabb hogy magamnak milyet veszek :)
2020. szept. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenyeg , nyilvan van akinek igen
2020. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!