Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha másról fantáziál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha másról fantáziálom mikközben kapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok, ő az első barátom, vele vesztettem el a szüzességemet, így előtte semmilyen szexuális tapasztalatom nem volt. Nagyon megszerettemva szexet, de az elmúlt hónapokban már nem kívánom vele annyira. Mág sohanem sikerült elmennem, ő pedig max 5 percig bírja aztán kész. Így a szenvedély teljesen eltűnt, de nekem szükségem van a vadságra. Probáltam többször is megbeszélni vele, de mindig az lett a vége, hogy megbántottam. Ennek ellenére szeretem őt és nem akarom elveszíteni, de közben más férfiakat kívánok, jobban mint őt. Ez bűn? Mit kéne tennem?

2020. szept. 7. 00:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Keresned mást,hisz ö nem tesz boldoggá.
2020. szept. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ThodEE GoD ***** válasza:
100%

Ismerd meg a saját tested, ha maszturbálással el tudsz jutni a csúcsra akkor figyeld meg mit kapsz másképp, tedd oda a kezét ahol ad neked valami pluszt, irányítsd, váltsd lovagló pózra, mikor látod rajta, jobb esetben érzed hogy közeleg neki a csúcs, akkor lassíts vagy állj meg. Előjáték gyanánt érd el hogy elélvezzen, aztán újra talpra kell állítani a harcost, ha szerencséd van a második menet tovább fog tartani :)


A megbeszélés is nagyon fontos, de ha azon az úton nehéz dűlőre jutni akkor kénytelen vagy másik úton is haladni :)


Sok sikert ;)

2020. szept. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent az a fiatal? És ő veled egy idős?
2020. szept. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mást kell keresned. Vagy meg kell tanulni a párodnak kielégíteni téged. Fiatalok vagytok, 10-15 perc múlva mennie kell a második menetnek. Az már tovább kell, hogy tartson.
2020. szept. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem bűn - természetes reakció. Nem vagy boldog, szexuálisan teljes, nincs meg köztetek a megfelelő hullámhossz az ágyban, kielégítetlen vagy persze hogy elkalandozik a fantáziád és a vágyaid is. Ez sajnos nem lesz jobb... - te megpróbáltad, jelezted, a többi nem rajtad múlik.

Bűn majd csak az lesz, ha nem változik semmi, te meg beleragadsz megszokásból egy kihűlt, tűz és szenvedély nélküli kapcsolatba. Magaddal szemben, az elpazarolt évekkel szemben lesz bűn.

2020. szept. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolónak mondom, hogy már probáltam tényleg mindent vele de egyszerűen nem működik, azonban maszturbálni tulajdonképpen még soha nem maszturbáltam, tudom ebben is lehet a válasz, probáloztam már de egyszerűen nagyon idegennek érzem. 3: ő 20 én 18, szóval nem is tudom van e "jogom" egyáltalán ilyen dolgokon dilemmázni, lehet, hogy még érnem kell hozzá? 4: na hát az lehetetlen, hogy neki 10.15 perc mulva újra sikerüljön, mivel beszéltem neki erről a problémról így még a nyomás is nagyon nagy rajta, így gondolom az is közrejátszik, viszont nem tudom, hogy el tudnám e engedni őt, mivel minden másban nagyon jó az összhang. De egy kapcsolat egyik fő pillére a szex, nem? Ráadásul nekem nagyon fontos a szex. 5: köszönöm a választ, ez megnyugtat de persze akkor is lelkiismeretfurdalásom van, amikor pl mással álmodok, vagy másra gondolok szex közben, ha ez tovább is így megy tovább, akkor el kell gondolkoznom... Ráadásul most lettünk egyetemisták és így teljesen elveszi ez a figyelmemet mindenről, nagyon nyomja a lelkemet ez az egész. :/
2020. szept. 7. 11:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha 10-15 perc múlva nem is áll fel neki, addigra már biztosan kínán. A nyelvét csak tudja használni... Lehet, hogy közben mégis megjön a kedve. De ilyen esetben a 2. menet előtt élvezz el, ne hagyd, hogy megint csak róla szóljon!
2020. szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem tudok elélvezni, gyakran nem is vagyok annyira izgalmi állapotba, be kell nyálazni, hogy be tudja tenni. de továbbra is próbálkozom, mert hátha majd ma, hátha...
2020. szept. 7. 12:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Másra be tudsz nedvesedni, amikor fantáziálsz?

Addig nem kell betenni, ameddig a nő be nem nedvesedik. Ha nem nedvesedik, akkor kielégítem a nyelvemmel.

2020. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Másra tudok, akkor se annyi könnyen, gondolom nekem nehezebb, mindenki más. De vele nem tudok szinte egyáltalán, szóvel benyálaz és úgy
2020. szept. 7. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!