Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok egy éjszakás kalandba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy éjszakás kalandba benne lennétek ha szimpatikus lenne és bejönne az illető fiú?f22

Figyelt kérdés
2020. szept. 7. 10:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%

Nem. Egy éjszakás kalandokban sosem vagyok benne. Nálam csak kapcsolatban jöhet szóba a szex és legalább 3-4 hónap együttlét után.

24L

2020. szept. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
1-es tudod ki a fene várna rád.
2020. szept. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Az, aki szeret és velem akar lenni és nem csak a szex érdekli. Érdekes módon ebből sosem volt még hátrányom. Nem kis r*banc vagyok, aki rögtön széjjel kefélteti magát az első sráccal.
2020. szept. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
19%
Kár.
2020. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván csak akkor ha nagyon bejön
2020. szept. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Soha nem volt egyéjszakás kalandom, szex leghamarabb pár hetes ismertség után. Főleg mert nagyon válogatós is vagyok pasi téren. Ettől függetlenül, ha egy olyan pasi kérne rá randi után, aki teljesen levett a lábamról, nem mondanék nemet. De ott tényleg nagyon magasan lenne a léc, mert hamár kaland, akkor az tényleg csak a legjobbakkal eshetne meg. Lehet le pontozni, ettől nem lennék ringyó. Sőt, kíváncsi vagyok itt hány lány utasítana el egy fullos pasit egy jól sikerült randi után. Viszont ahogy írtam, ilyen élmény nem volt, valószínűleg nem is lesz egyhamar.
2020. szept. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Randit azért írtam, mert nálam ott kezdődne az ismerkedés. Úgy hogy menjünk át egymáshoz és egyből dugjunk, úgy senkivel nem mennék bele. Ez kimaradt. Először látnom kell egy kávé vagy akármi mellett, hogy kiről is van szó, tényleg olyan-e mint a képein.
2020. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyilvánvaló hogy erős szimpátia, vágy, bizalom nélkül nincs szex sem első, sem századik találkozóra. A többi már szimpátia erősségének, hangulatnak, helyzetnek a függvénye.
2020. szept. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Erős szimpátia esetén egy beszélgetés után teljes duszkrécióval igen. Ha később nem keres. Nem akarok otthon balhét.

40 N

2020. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9-es egy misét megérnél.
2020. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!