Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok van olyan akinek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Panther777 kérdése:

Lányok van olyan akinek az fokozza az élvezetét, hogy egy nap teljesen külön de több pasival is dszexel, és tudja hogy miközben egy pasi dugja nemrég más volt benne?

Figyelt kérdés
El szoktátok mondani a pasiknak hogy ő aznap hányadik? Eddig mi volt a legtöbb egy nap és mennyit szeretnétek?

2020. szept. 7. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

Tulajdonképpen én el sem tudom képzelni milyen nő az, aki nem ilyen.

(Ők ettől élveznek el csak igazán, az hogy szeretnek téged, az kamu.)


Ezen a Föld nevű bolygón ezt dobta a gép... :-)

2020. szept. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

önbizalmat építenek ebből.

Nekem is volt ilyen az egyik szexpartneremmel.

reggel még az akkori csávója "kettyintette" délután már az én brémbe ült.

2020. szept. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
asszonyok is válaszolhatnak, nem csak lányok :)
2020. szept. 7. 15:21
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy már ez izgasson téged.
2020. szept. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
A feleségem mindig az esti szex közben mesélte el, hogyan dugta délután a szeretője.
2020. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5-ös, már nem meséli?
2020. szept. 7. 15:28
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem már nem meséli. Engem nem zavart, hogy szeretője van, mert láthatóan kivirult ettől és jobb lett a mi szexuális életünk is. Neki nagyon bejött, hogy egy nap két férfi is megdugta. Viszont amikor már többet volt a szeretőjénél, akkor repült.
2020. szept. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
#7-esnek! Jó idegeid vannak! Én már régen feldaraboltam volna, mint ahogyan a raguhoz szokták a húst, aztán miután az újabb fajta benzinnel (100-as?) meglocsoltam, rádobtam volna egy égő gyufaszálat. ...és akkor még finom voltam és elnéző! :-)
2020. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

#8!

Nem kell ehhez jó ideg. Nyitott házasságot akart, mert kellett neki a másik f@sz. Vagy akkor kihajítom vagy kipróbálom, hogy ez milyen. Ameddig én is haszonélvezője voltam, addig ez működött is.

2020. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem férfiként izgat ha olyan asszonnyal szexelek,akiről tudom hogy nemrég a férje volt benne.
2020. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!