Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők. Hány cm-es EX-pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Hány cm-es EX-pasi farkára nem mondjátok kicsi volt?

Figyelt kérdés
Ha ex-pasiról van szó a nők mindig azt híresztelik a baráti társaságukban egy kis farkú lúzer volt. Hány cm-es farok kell ahhoz, hogy azt mondjátok NAGY farka volt, de úgyis bunkó pasi volt?

2020. szept. 8. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
A 185 cm-es expasim farkára nem mondom, hogy kicsi volt
2020. szept. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem nem híresztelte el egyébként de nem hallottam vissza tőle soha semmi ilyet pedig csak 13 centi van nekem, de mivel normális nem történt ilyen. Olyan volt hogy nekem mesélt az ex pasijairól hogy jóval nagyobb volt nekik mint az enyém, de nem tetszett nekik a farkuk.
2020. szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút indifferens a méret. De valahogy a köztudatban mégis a férfiasság fokmérőjeként van nyilvántartva. Volt egyszer egy édeshármas hétvégi kalandom egy max. 13/4-es méretű sráccal, aki olyan elképesztően fáradhatatlan csődör volt, hogy vasárnap már valósággal könyörögtünk neki: álljon már le, mert kisebesedik a p***ink! De azért jó volt, nagyon jó. :)

28L

2020. szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik exemre sem mondtam ilyet
2020. szept. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem híreszteltem ilyet. Ha lúzer is volt, akkor is maximum a viselkedése miatt híreszteltem, hogy mekkora paraszt, de egy testi adottság miatt soha nem húznám le. Meg az hogy nézne már ki, hogy amíg együtt voltunk jó volt, aztán szakítás után ilyen alattomos módon besározom?

A nagy farkú exeim méreteit sem beszélem ki soha.

2020. szept. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem híreszteltem az ex pasimról h kicsi lenne a farka. Átlagos mérete volt.
2020. szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
19cm
2020. szept. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem híresztelnek ilyet. Legfeljebb éretlen libák.
2020. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
ISO 8321-es szabvány szerint mérve 10,21 cm. Méricskéld nyugodtan, amíg te a phasszal foglalkozol addig mi a phinával 😃
2020. szept. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez a dolog annyira jellemző lenne, mint amennyire sokan hiszik... Mindenesetre biztos van akkora méret (mondjuk ilyen 18-20 cm), aminél még a legnagyobb rosszindulattal is komolytalan lenne arra hivatkozni utólag, hogy kicsi volt.
2020. szept. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!