Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt hogy utcán leszólításból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Panther777 kérdése:

Volt hogy utcán leszólításból még aznap szex lett? Milyen mondatokkal érték ezt el nálatok? Vagy milyen duma esetén lenne erre esély?

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Jó a segged, kő kóla?
2020. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Baszki ez nem duma kérdése, csak és kizárólag attól függ, hogy az akivel találkozol már régen szexelt-e vagy éppen mennyire van kiéhezve, mert lehet hogy egy kutyával is csinálná, ha felédobnád... :-)
2020. szept. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem ☹️
2020. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a prostiknál van.
2020. szept. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utcán nem, fesztiválon igen. Hogy értem el? Úgy hogy leszólítottam kb. 1000 csajt és a 3. mondatnál félreérthetetlenül céloztam rá mik a szándékaim. 999 elhajtott, egy - bár nem volt túl helyeske - azt mondta oké.
2020. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5-nek: Ebből is jól látszik mennyire macerás a dolog. Én szeretem ha kiegyensúlyozott a szexuális életem = fa*s.zverés! :-)
2020. szept. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

- Szia! Szex érdekel?

Ennyi volt az egész. Ugyanis az egy prosti volt.

2020. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

A hétvégi bulikban 10 lányból 7 bizosan dugható az első este.

Odamagyek, meghívom egy italra dumàlok hogy mennyie szép és különleges. Ha elfogdja a piàt és nem ellenkezik ha.megölelem, akkor egy óran belül a kocsiban szopja a farkam es utana reggelig dugom.

A legtöbb bulizós nő ingyenkrva.

2020. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
#8-asnak: Végre valaki leírta az igazságot! :-) ...ezt bele kellene írni egy tankönyvbe és tanítani, hogy ne legyen annyi csalódás az életben, meg legalább a férfiak sem úgy néznének a nőkre, mintha jönne a Télapó... :-)
2020. szept. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!