Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teljes testes, nem intim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljes testes, nem intim masszázsnál ez más helyen is megszokott dolog?

Figyelt kérdés
Nagyon fájt a derekam (éjszaka nem bírtam tőle aludni sem olyan szinten), elmentem strandra, gondoltam a gyógyvíz jót fog neki tenni. Láttam, hogy van masszőr is, reméltem, hogy hátha teljesen elmúlik a fájdalmam a gyógyvíz+masszázs kombinációtól. A masszőr megkért, hogy vegyem le a bikinifelsőm és az alsót, amikor hason voltam, hogy jobban hozzámférjen és ne olajozza össze. Egyszercsak a popsivájatom kezdte simogatni, ami igencsak meglepett. Ez is beletartozik a teljes testes masszázsba vagy csak így akart kezdeményezni nálam?

2020. szept. 8. 12:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
popsivájat!!!
2020. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Beletartozik a masszázsba.
2020. szept. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
A bikini levétele nem tartozik bele, max. a pánt kikapcsolása hátulról. A farcsont alatt nincs semmilyen izom amit masszírozni kellene. A bugyit sem levenni kell, max. lejebb húzni kicsit épp' fenékvonalig hogy ne kenje össze. Kivéve ha direkt intim masszázsra fizettél be 😃
2020. szept. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Masszőz vagyok: nem megszokott! Ha valami zavar mindig szólni kell. N
2020. szept. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Ja. Be akart akasztani neked.
2020. szept. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Még jó hogy eddig nem simiztek a vájatomba 😄. F.
2020. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Jézusom, hivatalos masszőrnél jártam, nem ilyen rosszlányokon fenn levő masszázst is vállaló pasinál. Nem mondom, hogy kellemetlen volt, de nagyon meglepődtem rajta. Nem mertem ezzel kapcsolatban semmit mondani neki.
2020. szept. 8. 12:59
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Mit ki nem találsz unalmadban.
2020. szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Egy velem megtörtént esetről van szó.
2020. szept. 8. 13:00
 10/23 A kérdező kommentje:
Gyengébbek és privátban meleg pasinak gondolók kedvéért: nő vagyok.
2020. szept. 8. 13:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!