Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogy lehet a közeletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy lehet a közeletekbe jutni?

Figyelt kérdés

Milyen fiúkat engedtek magatokhoz közel rövid időn belül?

Miért van az hogy vannak fiúk akikkel egy pillanat alatt benne vagytok a szexbe?


2020. szept. 8. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerű: aki jól néz ki, az hamarabb kopogtathat.

De ezt pasiként mondom.

2020. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Akik sármosak, izmosak vagy sok pénzük van. Ez egyértelműnek kellene lenni minden fiú számára.
2020. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fizikailag BKV-val, vagy kocsival, egyéb téren szimpátiával. Prostiknál a pénz miatt, mindenki másnál mert van olyan kisugárzása, stílusa hogy szimpatikus tud lenni. Utóbbi nem "egy pillanat alatt" még annál sem aki úgymond nem bonyolítja túl a dolgokat. Az a swingerre jellemző, de ott is alapszükséget a szimpátia.
2020. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Nincs olyan hogy én pillanatok alatt oda adom magam valakinek.
2020. szept. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön a személyisége és külsőre is. Plusz, mutatja, hogy akar. Az eléggé be tud indítani.
2020. szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem meglepő, hogy a sármos alfahímeknek hamarabb elfekszem, mint a szerényebb külsejűeknek. Ellenben míg az előzőek inkább alkalminál jönnek be, komolyabb kapcsolatban az átlagosak a befutók.
2020. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is a személyiség és a vonzalom számított elsősorban. Vonzalmat úgy értsd, pl hiába van egy fullos csávó, ha nincs meg a szikra, vagy mondjuk zavar az illata az egy nagyon arulkodó jel.

Hiába jött oda hozzám egy sármos alfahím, ha kőbunkó volt, azonnal elküldtem, voltak is ám sértődések...

23/N

2020. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok benne a szexben pillanatok alatt senkivel. Leginkább határozottsággal és (nem erőltetett!) humorral tud levenni a lábamról egy pasi. De még így sem fogom széttenni a lábam az első találkozás alkalmával.
2020. szept. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
7: én az ilyen szikra várós csajokat nagy ívben elkerülöm. A lehető legrosszabb típus a nők közül. Tanuljon egy picit, hogy a szikra az tőle lesz, ha bejövök neki úgy, ha épp magam alá sz.rok. Na ha a legrosszabb állapotomban bejövök neki, akkor mehet tovább a dolog, és talán lesz szikra.
2020. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én már csak úgy csajozok: hé baszki, tetszel. Ha ebből tud tovább lépni, akkor én is bejövősebb formára veszem.
2020. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!