Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogy lehet a közeletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy lehet a közeletekbe jutni?

Figyelt kérdés

Milyen fiúkat engedtek magatokhoz közel rövid időn belül?

Miért van az hogy vannak fiúk akikkel egy pillanat alatt benne vagytok a szexbe?


2020. szept. 8. 17:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tokmindegy milyen alfahim jott velem szembe en nem szeretem azokat a fiukat akik probaljak titkolni hogy egy taplok!


Azokat a ferfiakat engedtem mindig hamar kozel magamhoz akik oszintek es nyiltak voltak aki mar pl elkezdi ocsarolni az exet tudom hogy rolam is igy beszelne.... Szoval mar szoba se allok vele.

Tisztelet ami nagyon fontos ha latom hogy tisztel engem emberkent/nokent az sokat segit!

Mindig is undorodtam attol hogy valaki azt mondja megdugtam ezt a csajt.... Alja... Alpari... Undorito....


23/l

2020. szept. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!