Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 26 évesen szűz vagyok, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 26 évesen szűz vagyok, de igazából lenne esélyem alkalmanként nővel lenni (de tulajdonképpen felénkség miatt direkt kerülöm is őket), akkor, ha egyszer összejönne, észreveszi a nő, hogy teljesen tapasztalatlan (szűz) vagyok?

Figyelt kérdés
Törvényszerű (szinte), hogy ez feltűnik? Komolyan hihető, ha azt mondom, hogy "csak" pár éve nem volt alkalom, így kijöttem a gyakorlatból? Vagy valljak színt (gondolom, nem kéne, bár láttam máshol olyan női választ, akit izgatna)?

2020. szept. 8. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Észre lehet venni
2020. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Észrevehető, már jóval a szex előtt - maga a félénkséged. Amúgy meg hülye vagy barátom, ha esélyed van alkalmanként nővel lenned akkor miért nem teszed meg??? Jó, jó persze mert érzések kellenek hozzá, de azért pasiként ne csinálj már ebből ekkora ügyet, használj gumit és ne kösd mindenki orrára. Az incel pasik többsége örömmel ugrana ilyen lehetőségre.
2020. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Az, hogy félénk vagy az csak egy álca a részedről, valójában arról van szó, hogy mélyen legbelül tudod, hogy kib*a.szott sok szarral jár együtt az, hogy befecskendezel egy csajnak, és félsz hogy kib*a.szott jó leszel és a csajt nem tudod lerázni és végül el kell venned feleségül, és minden nap meg kell kúrnod ugyanazt a dögunalmas lyukat... :-)
2020. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Én 28 voltam amikor egy csodaszép 48 éves nő megkívánt és megtörtént az első. Ő a végén azt mondta hogy kizárt hogy szűz voltam. Pedig az voltam. Én is egy zárkózott, félénk sràc voltam. Most már nyitottabb vagyok és ha van lehetőség megragadom. Légy kicsit bátrabb.

32/F.

2020. szept. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

3

Miért, szerinted ha dug akkor mint egy villámcsapás csodák csodájára már nem lesz félénk vagy hogy gondoltad?

Két nőt is megdugtam már ingyen, és mégis félénk maradtam.

2020. szept. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja 2-nek akartam.
2020. szept. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nem a szexen vettem észre, hanem a kapcsolatban amikor nem őszinte vagy ferdít dolgokat, azért, hogy ne derüljön ki.

Engem bántott hogy titkolta mert tetszett volna hogy neki én vagyok az első, a szexnél meg nem számított, de nem tudom megmondani mi tetszene a barátnődnek - bár az etikisabb lenne ha elmondanád.

2020. szept. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
3/7, ezt nem akartam mondani, mert rettentő nagyképűen hangzik, de ez valóban megfordult a fejemben. Van, aki "odavan" értem (persze, szex nélkül ismer), de ha belemegyek, akkor tényleg nem biztos, hogy otthagyom, mert (kapcsolódik ide), nemet mondani se nagyon tudok. Aztán, ha mégis, én vagyok a paraszt. Köszi a válaszokat! Kicsit beljebb vagyok.
2020. szept. 9. 09:24
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Én szeretem a szűz pasikat. :)

24/N

2020. szept. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
#9-nek: Én meg a szűz nőket. :-)
2020. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!