Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak, a lelketek legmelyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, a lelketek legmelyen valahol kiabrandito lenne, ha a baratnotok mindig csak ugy tudna elmenni szex kozben, ha simogatja kozben magat?

Figyelt kérdés
Csak úgy tudok elmenni szex kozben. Elotte/utana menne nyalas+ujjazastol, de oszinten ugy csak ritkan szeretnem, mert aktus kozben szeretek elmenni. A parom azt mondja, hogy neki nem gond, meg "neki az a legfontosabb, hogy el tudjak menni", de elarulta, hogy az az "alma", hogy el tudjak menni csak tole is.
2020. szept. 9. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Engem egy cseppet sem zavarna. Persze első kapcsolatban ezt másként élném meg.
2020. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kisördög1 ***** válasza:
85%
Majd eljön az is amikor csak tőle is el tudsz élvezni. Engem izgat ha a partner közben "játszik" magával (is).
2020. szept. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna.
2020. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz ezzel.


Ha te így tudsz szexelni, akkor így tudsz.


Amivel foglalkozz az az, hogy ezen belül, hogyan lesz őrült jó mindkettőtöknek.

2020. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nem minden nő képes vaginálisan elélvezni. Ez sem nem az ő hibája, se nem a partneré
2020. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én csikló izgatástól annyit érzek, hogy van egy pont, amikor a legjobb érzés, de ez az érzés pár másodperc, utána fél perc és újra igénylem, ezt ismételgetjük egy 10x, és akkor azt mondom, hogy oké elég.

Nálam ez így megy, akár magamnak csinálom, akár más. Eddig egyik páromnak sem volt gondja ezzel, vagy ha volt, akkor utána már nem volt a párom. Most akkor magadnak akarsz jót, vagy kinek? Az a pasi, aki nem elég értelmes, felnőtt ember, hogy felfogja ezt, azon tovább kell lépni.

4 éve vagyok együtt a mostani párommal.

23/N

2020. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Két olyat is ismerek, akik csak így tudnak elmenni. Így nőttek fel. Ez van.
2020. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, de az én álmom is az lenne hogy egyszerre menjünk el valahogy.
2020. szept. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az egyszerre elvezes attol megy, sot, altalaban en elvezek el hamarabb.

Viszont nem hiszem, hogy nagypn valtozna az, hogy en csak igy tudok elmenni, mert elotte sem sikerult senkivel, csak nagy ritkan.

2020. szept. 10. 09:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmilyen módon nem zavarna az ilyen. Az érdekel, hogy a partnerem élvezze az együttlétet. Hogy ehhez mit kell tenni másodlagos. :))
2020. szept. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!