Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki talált már innen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki talált már innen maganak párt vagy alkamit?

Figyelt kérdés
Szamomra kicsit hihetetlen igy ismeretlenul kep nelkul
2020. szept. 9. 14:42
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%

Nem írok, csajok (?), félek a humoros tini fiúktól meg a kepgyujtogeto melegektol... Pont ezt fejtettem ki feljebb, hogy mar nem mer itt ismerkedni az ember... :/

Huuu,26-os, milyen kis baszatlan morgos fiu vagy :D

De, megy eloben is, csak ha jobban megfigyeled, a kerdes nem errol szol. Tovabbi kellemes duzzogast! ;)

2020. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
52%
#31 akkor nem te írtál nekem privit? Kaptam párat, de ezek szerint egyiket sem tőled? :D
2020. szept. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is írhattok csajok :D

25F

2020. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
Nem tolem kaptad oket, sajnos :( izgalmasakat irtak? Csaj vagy amugy? :D
2020. szept. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
0%
Engem rengeteg csaj akart már felszedni innen. Általában 2-3 üzenet után átmentünk Facebookra. A szintet csak egy érte el. Ő meg messze lakott. Én meg egy dugásért nem vezetek 100 kilómétert. Szóval vannak itt nyitott csajok, de a legtöbbjük, hát... inkább kiverem.
2020. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora macsó vagy, 35-ös :O mától te vagy a példaképem.
2020. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
52%
nekem is írhattok csajok! 30/F
2020. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
52%
Én csak egy olyan csajra vágyok aki szidná a péniszem méretét írásban és persze úgy hogy ő is élvezze ezt. :D Nem vagyok beteg perverz állat, de sajnos van ez a fétisem amit máshogy nem tudok kiélni. :) 22/F (ja és persze csak úgy hogy ha megismertem már őt nagyjából normális beszélgetésen belül.)
2020. szept. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim válasza:
Csajok nekem is írhattok! 18/F
2020. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy egyalkalmas, akivel azóta is jóban vagyunk, évente egyszer-kétszer beszélünk pár szót.


Egy másik pasival is alkalmi lett volna, de rögtön az elején elbaszta, így nem lett belőle szex (hál'istennek).


Volt egy srác akivel csak sokat dumáltunk itt, azután instagramon is, de csak haverilag.


És volt egy nagyon gáz csávó, akiről 2 hét beszélgetés után derült ki számomra, hogy nem 100-as. Semmi komolyról nem volt szó, de ő már féltékenykedett, szerelmes volt, nagyon rám akaszkodott, hamar le is ráztam.


23/N

2020. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!