Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak többsége szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége szerintetek hogy tekint a szexre? Úgy, hogy ő olyankor használja a nő testét, vagy úgy, mint egy tevékenységre, amit ketten csinálnak közösen?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan vannak, akik tárgyiasító hangnemben nyilatkoznak, de lehet, hogy ők a hangos kisebbséget jelentik, nem az általános tendenciát.

Megköszönöm minden férfinak, aki szavaz.



2020. szept. 10. 03:08
A kérdező szavazást indított:
Én használónak érzem magam (szinte) minden esetben. Akivel szexelek, azt megszerzem/leigázom.
Elsősorban attól függ, hogy ki a partnerem, mit érzek iránta.
Elsősorban attól függ, hogy hogyan zajlik maga az aktus (lehet olyan dolgokat csinálni, hogy a nő "használt" szerepbe kerüljön).
Nem használok senkit, a szex mindkettőnkről szól, arról, hogy örömet szerezzünk egymásnak. Egyenlő félnek tekintem a partnerem.
Gyakran úgy érzem, hogy engem használnak.
Egyéb (kifejtésnek örülnék ebben az esetben, de persze nem kötelező)
50 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Nekem jelenleg csak szexkapcsolataim vannak. És igen, önző vagyok. De a partnereim is. Mindenki csak kielégülést szeretne a kapcsolataimban így mindenki jòl jár. Sok érzelmet nem viszünk a dologba.
2020. szept. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a nők többsége szereti ha úgy érzik, hogy használják őket szex során. Ez azt jelenti hogy igazán akarja őt a férfi, ami jó érzés.
2020. szept. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Én a "Gyakran úgy érzem, hogy engem használnak."-ot választottam, mivel pasiként , sajnos van, hogy nem tudok elmenni, miközben a barátnőmet persze maximálisan kielégítem, de mikor igy végződik az együttlét, akkor a csajomon kicsit sem látszik, hogy érdekellné, vagy esetleg akkor megpróbálna segíteni.
2020. szept. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Egy jó kaocsolatban mindkét fél tudja, hogy meglesz a sajàt gyönyöre is. Nàlam úgy szokott alakulni, hogy a nõ örömévek foglalkozom, szeretem inàdni a testét és alaposan felizgatni. Amikor puncit nyalok nincs benem egy olyan tudat, hogy "megteszem neki" hanem azt érzem, hogy alig vàrom, hogy megérinthessem. A nyalàs pl nem csak adott elõjàték hanem kapott is , mert engem is az egekbe hevít. Szerintem egy nõ aki azt érzi, hogy imàdva van, mindig van foglalkozva az õ gyönyörével is imàdja az érzést, hogy a teste gyönyört nyùjt a férfi testének. Hangulatfüggõ is ez a dolog, van amikor vàgyom arra, hogy imàdjam, istenítsem , szolgàljam a nõi testet màskor egyszerûen csak elveszem, csak meg akarom kapni. Persze ezek jól mûködõ kapcsolatban értendõk.
2020. szept. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szigorúan véve sosem használom a másikat, mindig figyelek az élvezetére, illetve bármi, amit muszájból csinál, azt én nem tudom jó szívvel élvezni. Ugyanakkor a szexuális élvezetekhez elkerülhetetlenül szükséges egy adag önzőség, és amikor a másik élvezetét helyezem fókuszba, a sajátom többnyire csökken, ugyanis egy meneten belül is ritka, hogy csutkára ugyanaz jelentse mindkettőnknek a legnagyobb élvezetet.
2020. szept. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
(különösen pl. amikor arra koncentrálsz, hogy minél nagyobbakat élvezzen, akkor nem úgy csinálod, ahogy neked a maximális élvezet lenne, hanem úgy, ahogy neki a maximális)
2020. szept. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
6#-os igaz , de azért az nagyon izgatòan hat amikor érzed, làtod, hallod a nõ gyönyörét nem?
2020. szept. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Persze, az is egy jelentős ingerforrás, de azért alapvetően mégiscsak koncentrálsz, hogy minél nagyobbat élvezzen, nem pedig csak úgy elengeded magad a gyönyörnek átadva.
2020. szept. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ... nevezetesen mennyire erős az értelmi kötelék. Akit szeret, akibe szerelmes vagy azzal nem azt érzed "használod" hanem hogy szeretkezel. Ahol meg nincsenek érzések, csak szex az más téma - bár normális ember akkor is figyel a partnerére.
2020. szept. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%

Hogy lehet ilyen általánosító baromságot kérdezni?

Minden emberből van minden mennyiségben és mindegyik mást akar és érez. Aki ebből csak egyet-egyet akar észrevenni, az elferdíti a valóságot.

2020. szept. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!