Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejön nektek ha a barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön nektek ha a barátnőtök az átlagnál jobban szereti a szexet,nagyobb az étvágya?

Figyelt kérdés

Az ilyen bejön nektek komoly vagy nyitott kapcsolatnál?

Ezzel a sráccal mi nyitott kapcsolatban vagyunk egymással és pár alkalommal a többes szexet is kipróbáltuk már,többféle felállásban is.

20-on évesen még mindig keresem önmagamat a szexben ha lehet ilyet mondani és igyekszem minél többmindent kipróbálni amit én nem érzek bűnnek vagy ilyesmi de biztos vannak akik nem bírják az ilyeneket mint én.

Nálunk ez működik nyitott kapcsolatban de szeretném tudni hogy másoknak az ilyesmi mennyire pozitív tulajdonságok egy lánynál?

Másoknak is van tapasztalatuk így nyitott kapcsolat,többes szex terén?



2020. szept. 10. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok :)


19/L

2020. szept. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

22:25


Örülök ha nem vagyok ezekkel egyedül:)

2020. szept. 10. 22:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond. Nekem bejön a dolog.
2020. szept. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen nőket bottal se piszkálnàm.
2020. szept. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bejönne, nagyon. Hasonlót akarnék, de nem igazán jött össze. Volt olyan lány, akivel lehetett volna, de nem volt az esetem. Olyan is, aki ígérgette, aztán jött az, hogy többet érez és én is, szóval úgy már mégsem annyira ment ilyenek felé.

Akivel most alakul, vele talán menni fog. Bi, nyitottnak tűnik, de nála is ott van, hogy inkább csak velem lenne.

2020. szept. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semennyire nem pozitív. Mire találsz egy normális srácot már rongyos lesz a lyukad és olyan elvárásaid, szokásaid lesznek amik nem normálisak egy átlag ember számára.
2020. szept. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az átlag libidóm napi 3, szóval bejön.
2020. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!