Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, szeretnetek olyan fiu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, szeretnetek olyan fiu baratot akivel neha agyba is tudtok lenni?

Figyelt kérdés
mit varnatok egy el ilyen kapcsolatban? irjatok a válasz melle legyszi hogy mennyi idösek vagytok.
2020. szept. 11. 19:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
Van olyan fiúbarát akivel nem lehet ágyba bújni?
2020. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Volt olyan fiu baratom akivel neha neha osszebujtunk, szexeltunk amikor nem voltunk parkapcsolatba eppen.

Most 24 vagyok, ez az egyetem alatt volt 18-22 eves korom kozott.


Mit varok el?

Barati szintbol azt amit egy normal barattol. Szex teren neg hogy kielegitsuk egymas testi igenyeit :)

2020. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Nekem már van ilyen. De tönkretette a több éves barátságot :( már csak szexelünk nagy ritkán, szóval soha többet nem fogok kiemelni a friendzone-ból senkit :D
2020. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Ostobák gyülekezete.
2020. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4-es valaszolo, te is ide kommenteltel ugy h te vagy a legostobabb :D
2020. szept. 11. 20:21
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Sok értelme van a kérdésben tárgyalt kapcsolati formának te zseni. Akkor már miért nem járnak? Ja, hogy manapság senki nem akar érzelmi elkötelezettséget vállalni, csak hopp belógatom ennek is, annak is. Ezért tart itt a világ bmeg, mert ilyen szellemi, érzelmi csecsemők alkotják.
2020. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az hogy neked nincs ertelme az egy dolog :D a kutyat nem erdekli. Miert jarjanak ha nem akarnak elkötelezödni? Ja hogy ettöl mindenki ostoba lesz itt. ertem. nincs több kerdes. erzelmi csecsemö meg ezekszerint te vagy, ha nem tudod megerteni hogy valakinek csak az kell... nem az en bajom.
2020. szept. 11. 20:30
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem volt még ilyen,de szeretnék.
2020. szept. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem szeretnének - hanem úgy jön össze. Az meg több mint biztos, hogy nem innen fognak vadidegenek közül válogatni egy "szia x éves vagyok y városból van kedved hozzá" kétsorosok alapján. A barátság extrákkal úgy kezdődik hogy barátság, utána alakul ki a többi. A szexkapcsolat meg, hogy szexel indul.
2020. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Fölösleges erkölcscsőszködnünk itt. Mindenki úgy kúrja el a saját életét, ahogy akarja - ez esetben szó szerint.
2020. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!