Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyobb pénisszel könnyebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb pénisszel könnyebb kielégíteni egy nőt?

Figyelt kérdés
Egy kisfarkú pasinak sokkal jobban kell technikáznia, és izzadnia hogy a nő érezzen is valamit, mig egy nagyfarkú férfi megfelelő technikával és odafigyeléssel sokkal nagyobb élvezetet tud nyújtani.

2020. szept. 13. 15:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Úgy érzem, ha azt írom hogy igaz, akkor le leszek pontozva...
2020. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Igen, szerintem teljesen igaz amit a leírásban írtál, de a legtöbb a technikán múlik.
2020. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Nagy farokkal sokkal könnyebb fájdalmat okozni.

Odafigyeléssel, “szakértelemmel” lehet kielégíteni egy nőt.

2020. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nyugodtan legyetek őszinték, nem kell a rizsa.
2020. szept. 13. 15:58
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem feltétlenül igaz. Nagy farokkal nem bírtam keményen hátulról vagy nyakba tett lábakkal. De szemből se volt jó, ha túl mélyre ment. Komoly alhasi fájdalmaim voltak. Kisebb mérettel nyugodtan lehet bármit csinálni. Mindent meg tudunk valósítani. Nagyon kényelmes így.
2020. szept. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem kell feltétlenül lóméretekre gondolni, de szerintem a nők többsége jobban élvezi 16-18 cm-essel mint 13-15 centissel.
2020. szept. 13. 16:07
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Rám személy szerint nem igaz. A volt páromnak nagyobb volt, folyton fájt vele közben, utána, kidörzsölt és emiatt nen is élveztem. A mostani párombak kisebb és sokkal jobb vele együtt lenni. De elhiszem hogy van olyan, akinek a nagyobb jobb. Ez anatómia, mindenkinek más a felépítése és épp emiatt más is fog jobban passzolni.
2020. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, h kicsi? 5 cm alatt?

Amivel mar be lehet jutni, az elegendo. En nem is birnek egy fu de hosszut, fajdalmas lenne...

2020. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%
Lehetséges, hogy így van. De pl nekem a 15 már sok volt.
2020. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha az "egy nő" alatt engem értesz, akkor igen. Ha az "egy nő" alatt úgy általánosságban beszélsz, akkor nem feltétlenül, de valóban fontosabb a technika ha kisebb szerszámmal kell dolgoznod.
2020. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!