Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok volt aki elgondolk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok volt aki elgondolkodott azon, hogy nem az igazival akarja elveszíteni a szüzességét, hanem olyannal aki előtte "felkészíti" a nagy alkalomra?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Engem az igazi felkészített...
2020. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ilyesmit én is bevállalnék. Mármint ha csak petting részét bízná rám a nő, az is megtisztelő lenne. Abban verhetetlen vagyok
2020. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Az önkéntes "felkészítőktől" óvja az ég az embert, meg aki túlsztárolja magát mennyire jó (az a leggyengébb). A szűz nem azért nem "szexelnek" mert nem akarnak, hanem mert nincs olyan NORMÁLIS partner akivel meglennének az érzések, a bizalom. Ez meg nem egy vadidegen lesz.
2020. szept. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Ez igy nem teljesen igaz. Kétszer is volt részem benne hogy tini lány pár levél váltás után belement, annyira vágyott rá csak addig nem volt kivel. Nem ez az általános , de van ilyen is. 39F
2020. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
#2 minden pasi azt hiszi magáról
2020. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azokat a pasikat könnyű lebuktatni, akik csak mondják, hogy ügyesek és törekednek arra, hogy jók legyenek az ágyban. Meg minden nőnek más és más a jó, ez sem egyértelmű teljesen.
2020. szept. 13. 22:24
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem, soha nem fordult meg ilyen a fejemben. Bár már lemondtan arról, hogy lesz kapcsolatom, amikor hittem benne, úgy gondoltam, hogy csak az igazival. Persze, semmi nincs kőbe vésve. Ha viszont egyedül halok meg, a szüzességem is marad.


19/l

2020. szept. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
3as. Szivembol szoltal.
2020. szept. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően én is csatlakoznék ahhoz a táborhoz, hogy sok esetben csak azért szűz még valaki, mert nem jött a megfelelő ember. Viszont, amit saját magamon tapasztaltam, az az, hogy az idő előrehaladtával azért mégiscsak erősen előkerülnek azok a fránya vágyak. :D

A kérdésedre válaszolva pedig nem, eszembe sem jutna valakit keresni, hogy készítsen fel erre meg arra. Ami viszont szóba jöhet: valaki (de NEM AKÁRKI), akivel kölcsönösen és fesztelenül jól tudjuk magunkat érezni. Mert ha nem is a párkapcsolat a cél, hanem egy jó szex, amit a test igényel is, akkor szerintem nincs ezen mit szégyellni. Persze mindenki más, más határokkal. :)

2020. szept. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Én megértem azt is aki csak az igazira vár mert azért olyankor más a sex is sokkal érzelmesebb. De szerintem az alkalmakat megkell ragadni az élet rövid és csak az élmények számítanak.
2020. okt. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!