Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden vágyam a szexben, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden vágyam a szexben, hogy G-pontosan élvezzek spriccelve vagy folyva. Tudtok adni tanácsot?

Figyelt kérdés
Ha nem megy, annak is örülnék és a párom is, ha pisilnék az élvezettől, mindegy mi, csak folyjon, akár ujjazással vagy behatoláskor. Akinek sikerült, gyakoroltatok, vagy spontán jött? Van aki gyakorlással fejlesztette ki közületek? Köszönök minden építő, nem sértő hozzászólást.

2020. szept. 14. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Spontan L
2020. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Úgy gondolom, hogy itt főként a férfin és a technikajan múlik a dolog. Ha a lány képes rá, akkor a megfelelő technikával spriccelni fog. Volt szerencsém találkozni 1-2 ilyen lánnyal és tényleg hatalmas élmény.
2020. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem is minden vágyam, de évek óta nem megy :(

valoszinu nem vagyok ra alkalmas

2020. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretném. De sajnos eddig még nem sikerült.
2020. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Páromnak úgy sikerült, hogy misszionáriusban a csiklóját vibrátorral izgatta, és egyszer csak elkezdett pisilni, de még abbahagyni is alig tudta, olyan jó érzés volt a számára.
2020. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Misszionáriusban polcold alá a derekadat és a férfi ha ebben a pózban megtalálja a hímvessző végével a G pontodat, akkor lökdösse azt ütemesen.

Ilyenkor nem a mélyrehatolás a lényeg. Egyenes vagy felfelé hajló pénisszel lehet ilyen pózban elérni a női G pontot.

Lefelé hajlóval nekem nem sikerült, azzal talán hátulról lehet elérni, nem túl szerencsés a görbülete. Szerintem ami oldalt hajlik, azzal se egyszerű. De lehet forgolódni, hátha sikerül. A görbülő vég érjen a nő hüvelyének hasfal felőli részéhez kb. a szeméremdomb fölötti területen és ott lökdösse.

Szerintem semmi női tudomány nem kell ehhez. Nálam legalábbis a férfitől függ. Van, akivel soha nem lennék képes rá, mert lehetetlen azzal a görbülettel ingerelni a G pontot. Amikor az ujjába beleültem, és azzal megtalálta, ugyanúgy ömlött belőlem. De a farkával nem tudta elérni.

Először lovaglóban zúdult ki belőlem. Azt hittük, bepisiltem. Később rájöttünk, hogy nem.

2020. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem kamu a G pont.
2020. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Nálam egyszer élvezett valaki spriccelve, akkor nyaltam a csiklóját és ujjaztam (sok ujjal) egyszerre.

A csajnak előtte sosem volt spriccelős élménye, mindketten meglepődtünk :D

Jónéhány másik nőnek is előadtam kb ugyanezt az ujjazós-nyalakodós műsort, el is szoktak élvezni, de spriccelni senki más, se előtte, se utána, csak Timi a farkasréti temető parkolójában, a thalia hátsó ülésén a belga koncert után...:)

2020. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%

Nekem évek óta már ment mindenkinél. Rá kell érezni a technikára, ezt is meg kell tanulni. Tudatosan kell a szexet is csinálni, értő figyelemmel a másik fél irányába, nem csak megélni kell azt.


39/F

2020. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9 de mondod neki előre, hogy ilyen folyás a cél vagy csak enélkül ujjazod és egyszercsak folyik?
2020. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!