Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány akinek nem jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akinek nem jó érzés a nyalás?

Figyelt kérdés
Létezik olyan? (Aszexuálisokat és társaikat most ne vegyük ide.)
2020. szept. 15. 22:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy partnerem aki nem az hogy nem engedi. De azért nem szokta kérni, mert tudja hogy kellemetlen az íze és ott nem tud elmenni, mert csak hüveyi orgazmust tud átélni! Nem volt finom, de válalható volt!
2020. szept. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szegény #3-ast nem tudom minek kellett így lepontozni és lehordani... Tök jó, hogy vannak tapasztalt, sokmindent átélt, magukat ismerő nők, de rengeteg a 30 év körüli is (meg pláne a fiatalabb!), akik azért nem éltek át egy jó nyalást, mert nem volt megfelelő partner, nem tudtak ellazulni stb. Az ilyenekről beszélt a 3-as.

Én személy szerint a 4. partnernél jöttem rá, hogy jó lehet a nyalás, addig úgy voltam vele, hogy meh, nem érzek semmit, inkább zavaró. Sok barátnőm is, ha sikerül egy mély beszélgetésbe elegyedni, bevallják, hogy bár több emberrel is voltak együtt, vagy épp évek óta boldog kapcsolatban vannak, és mégsem élvezik a nyalást. Nyilván ezek között van olyan is, aki tényleg nem szereti, de sokan egyszerűen még nem találták meg a megfelelő partnert, hangulatot stb.

2020. szept. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Vannak, igen. De szerencsére vannak férfik is, akik nem szeretnek nyalni, szóval csak meg kell találniuk egymást.
2020. szept. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%

#9, én szubmisszív vagyok.

Nagyon.

De ez nem jelenti azt, hogy soha nem fekszem le a pàrommal nyugodtabban, szerelmesebben. Egy szub lány is akarhat "nyugis" szexet

2020. szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

12# köszönöm, hogy pontosítottál :) Illetve természetesen nem erőltetésre gondoltam, hanem óvatosan kedvesen, néha bepróbálkozni vele.


De sajnos vannak olyanok, mint pl a 4-es, ismerjük ezt a fajta paré kíngörcs személyiséget. Egyetlen érvük bármire: mert én azt mondtam. Ezeket szokták rövid időn belül elhajtani. Akkor tudnak csak komoly kapcsolatot megtartani, ha külsővel kompenzálnak, vagy valami lúzert levadásznak, mert elviselhetetlenek belsőre.

2020. szept. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó érzés, én szeretem, a legkönnyebben attól élvezek el . viszont nekem meg az ujjazás nem jó.
2020. szept. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!