Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális ha valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha valakinek nincs éjszakai magömlése?

Figyelt kérdés
Már lassan 4 hónapja nem masztúrbálok, és egyszer sem volt éjszakai magömlésem. Állítólag felnőtteknél ritka, és csak kamaszoknak szokott lenni leginkább.

2020. szept. 16. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Az a normális ha nincs.
2020. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem sosem volt.
2020. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miert hagytad abba? Mennyi idos vagy?
2020. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Felnőttkorban már ritka valóban az éjszakai magömlés. Egyébként irigyellek, hogy 4 hónapja bírod már nélküle. Én sajnos nem tudom abbahagyni. Egyszer 5 hónapig nem csináltam, de visszaestem.Azóta kisebb-nagyobb szünetekkel, de csinálom, igaz nem mindig élvezésig.Nekem sincs mindig éjszakai magömlésem, de volt úgy, hogy 35 nap után lett.

Valahol olvastam - nem tudom,igaz-e-,hogy kisebb adagokban a vizelettel is üríti a szervezet a felesleges ondót, ha az úgymond hagyományos módon nem tud távozni. De mindet biztosan nem. Egy hosszabb kihagyás után ezt észre szoktam magamon venni.

Viszont állítólag hosszú távon nem jó a prosztatának, ha a pangó váladék nem tud belőle távozni.

2020. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 Ezt a prosztata dolgot ahányan mondják annyian meg is cáfolják, szóval én nem hiszek benne.
2020. szept. 16. 21:15
 6/13 A kérdező kommentje:
Én örülök neki hogy nincs éjszakai magömlésem, így nem vész kárba feleslegesen az életenergia. Majd ha nővel leszek akkor.
2020. szept. 16. 21:25
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
Én sose ejakulálok. Ritka amikor álmomban elélvezek, de akkor felébredek ís egy lüktetés mentes orgszmust tudhstok magaménak ejakuláció nélkül.
2020. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Életenergia??? Te melyik szektát nyomod? :D

Azért nincs magömlésed mert lecsökkent a libidód. A szervezet egy idő múlva beáll "csökkentett" üzemmódra. Ettől még tudat alatt (mentálisan) dolgozni fog a dolog benned, csak éppen a szervezeted redukálja a fizikai vágyszintet.

2020. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

4 honapja nem lottel?

Egyenes ut a prosztata rák felé

2020. szept. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Aha, oké...
2020. szept. 16. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!