Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha feleségem régen szeretett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feleségem régen szeretett kezdeményezni, akkor miért szokott le róla?

Figyelt kérdés

A szexet kedveli, élvezi, de jó ideje már nem kezdeményezi. Ha én teszem, akkor rendben van, nagyon is be tud indulni, ám ha nem kezdeményezek, akkor ő elvan szex nélkül is. :-o

16 éve vagyunk együtt



2020. szept. 17. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Vagy nem tudja hogy vane kedved hozzá vagy mivel régen kezdeményezet bele van fáradva hogy ö kezdeményezen és most már idelye lenne meg szoknod hogy te fogol mostantol kezdeményezni
2020. szept. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Akár mint férjem.

Fáradt. Azt mondja. Meg hogy maga sem tudja az okát. Ezt is mondja.

Tehát passz...

De legalább akkor lelkes, ha én kezdeményezek...😊 Már ez is valami...😅

2020. szept. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Elkényelmesedett.
2020. szept. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

16 év.. :DD

Te jó isten, már rég le kellett volna cserélned.

2020. szept. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1#

Én régen is kezdeményeztem, de akkoriban ő is elég gyakran. Pár éve egyre kevésbé lelkesedik fel saját indíttatásból. :-(


Igen, nálunk is ez a válasz. Fáradt és amúgy nem tudja, miért nincs kedve vagy a kezdeményezéshez vagy a szexhez. :-(

Elkényelmesedett? Meglehet!


Le kellett volna cserélni? Úgy vagyok evvel, mint Csala Zsuzsa, Gálvölgyi János a Jelenetek Egy Házasságból kabarékban: Néha eszembe jut, de új nőt megszokni nagyon macerás lenne. :-D

https://www.youtube.com/watch?v=B8etjMj4wnQ

2020. szept. 17. 15:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem elégül ki 16 éven keresztül, hanem csak azt a kis kéjérzetet érzi, elmegy a kedve az egésztől. Próbáld ki hogy csak ujjazod, és nyalod elélvezésig.
2021. szept. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!