Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki lenne azt kérnem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne azt kérnem a pasimtól, hogy csiklandozzon? (+ majd még egy kérdés)

Figyelt kérdés

Egy ideje arról fantáziálok, hogy milyen lenne, ha előjátéknak kikötözne és csiklandozna, meg akár a hasamba is fújna. Nagyon izgat a gondolat, de még nem hoztam fel neki.


A másik meg, hogy ráadásul miattam csak misszionárius pózban szeretkezünk.


Elmondom miért:


Azért csak ez jó, mert egyrészt, ha kicsit fölém hajol abban a pózban, imádok gyönyörködni az egyre szaporábban mozgó, mellkasában és simogatni is, imádom egész közelről hallani és érezni a zihálását, meg a közben elhintett csókokat! :) Másrészt menet közben, egy idő után meg teljesen magamhoz ölelem és olyankor valami földön túli élmény, ahogy az egész teste rám nehezedik, a hasa a hasamhoz nyomódik, a végén meg imádom, hogy még egy kicsit rajtam fekszik, még egy kis pihegés, bókolás, cirógatás, mosolygás, csókolózás!


Szegény meg mindig kérdezi, miért csak ez az egy póz jó, hozzám bújva, megjátszott sírós-könyörgéssel én meg mindig kínzom, nem vagyok hajlandó elárulni neki, csak pirulva-mosolyogva azt rebegem, hogy csak mert...


Szerintetek ciki lenne, ha ezt ugyanígy közölném vele, ahogy most itt leírtam? És visszatérve az első kérdésemhez, ciki lenne előhozakodnom a kötözős-csikizős játékkal?



2020. szept. 17. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha szemből az ölébe ülsz, akkor is tudsz "gyönyörködni az egyre szaporábban mozgó, mellkasában és simogatni is"
2020. szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne tarts semmit cikinek. Elvégre láttátok egymást meztelenül, ennyire intime helyzetben kevés emberrel vagy életed során. Mondd el neki! Ha folyton csak misszionárius pózban csináljátok, örülni fog, hogy valami újdonságot kérsz tőle.

+nem ártana színesebbé tenni a szexet, mert így előbb vagy utóbb megunja. Ne legyél szégyenlős. Nem éri meg.

2020. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem ciki. Éngem még izgatna is.
2020. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt így ahogy leírtad mond el neki
2020. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, valóban szégyenlős vagyok kicsit, habár a pasim szerint "zabálnivaló" vagyok, mikor elpirulok, vagy összehúzom magam.


Lehet, viszont tényleg színesíteni kéne? Ilyen alapon talán tényleg jól jön a titkos vágyálmom. Az még jogos is lehetne, hogy az ölébe ülve is gyönyörködhetek benne, de úgy szeretem igazán, ha ő van felül, ha rajtam fekszik, úgy igazán varázslatos.

2020. szept. 17. 12:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ki se bírnád a kikötözve csikizést.
2020. szept. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Remélem a kérdés feltevés óta haladtatok! A barátnőm válás és szingli 2 év után ismertem meg. A férje soha nem csikizte meg, így váratlanul érte amikor meglátogattam a talpacskáját. Tőlem kapott , de gyengéd finom játékot, és kezdte elviselni. Elmentünk egy turista házba, ahol szomszédok nélkül szoktunk egymáshoz. A titkos vágyam utolsó napon teljesült be, amikor is a remete pózból felemeltem a combját, lábai az égnek, és a közösülés közben a talpát finoman, de csikiztem. MINDEN MÉG JOBB LETT, A CSIKIZÉST MÁR BÍRTA ÍGY, SŐŐŐŐT ÉLVEZTE. Merd elmondani és kipróbálni a kikötözős csikizést is. Türelemmel be fog válni köztetek!
2022. febr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szakirodalmat küldök az okoskodásom helyet.

[link]

2022. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kikötözős csikizés előtt előzetesben csak simán simizzétek egymást, fokozatosan csikizéssé téve. Ha itt meg van az összhang, öröm, jöhet a magasabb izgalmat ígérő kötözős. Az utána igazi csodás érzés, koncezzussal, bizalommal!
2023. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én kikötözve addig csikiznélek, amíg be nem pisilnél, utána sorozat-orgazmus jonne 👍
2023. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!