Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nő hónapokon, éveken...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő hónapokon, éveken keresztül rá sem néz úgy az urára, akkor bűn ha a férfi más háza tájára megy szigorúan csak szexért?

Figyelt kérdés
Egy barátoméknál(F38/n33) most ez a helyzet. 3 éve lassan nem keféltek, úgy hogy a srác folyamat próbálkozott közben. De most kiderült hogy a srác 2 éve összejár egy 20 éves lánnyal szigorúan csak szex miatt mert közben imádja a csajt meg a csaj is am őt. De a szex nemmegy valMiért(9hónap gyerek miatt azt tudom, a maradék 2 évet már nem.) Nos, a párommal beszélgettünk erről, és védelmébe kelltem a srácnak, mert a szex az csak szex, nehogymár 1 ember miatt kelljen lemondani férfinak vagy nőnek mindegy a testi élvezetekről. Nektek mi az álláspontotok?

#szex #kapcsolat #szeretet #hűtlenség #Szexuális egyenlőtlrnség
2020. szept. 17. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

én nem értek egyet a megcsalással, de mindenki úgy oldja ezt meg ahogy akarja


mondom ezt úgy, hogy én is dugtam más feleségét, mert otthon kevés és xar is volt ami volt

ha valakik ezt nem tudják jól megoldani, akkor szenvedés lesz egymás mellett, ha meg ezen felül úgy ahogy megvannak, akkor meg oldják meg úgy, hogy a másik ne tudjon róla, hogy ne sérüljön

2020. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha megbeszélik, és a feleséget sem zavarja, hogy máshol keresi a kielégülést, akkor szerintem nem gáz.

Ha hitvány módon, hazugságokkal jár félre, az nagyon felbőszítene engem is.

Szerintem legfontosabb az őszinteség. Mindent meg lehet beszélni

2020. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen, bűn, ez az imadjak.egymast de nem.dugnak, mindig marhasagnak gondoltam. Ha imadod, akkor dugsz vele. L
2020. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Önmagában a kölcsönös beleegyezésen alapuló promiszkulitás nem bűn, de megcsalás, a másik háta mögött sunnyogás az az.


A házasság alapja az őszinteség, és a bizalom. Ha ez nincs meg, megette az egészet a fene, ha van gyerek vagy szex, ha nincs.

2020. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Örök dilemma. Mindenkinek meg van a véleménye. Szubjektív téma. Lehetne rajta vitatkozni, de szerintem nem érdemes, mert úgyse jutnánk dűlőre.
2020. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Bírom a kommentelőket. Az alkosson véleményt aki átélte ezt valaha is. Nálunk detto ugyan ez van. Nekem hatalmas a libidóm a nejemé eltünt szülés után. 33 éves vagyok 2 éven keresztül szenvedtem 0 szex volt közöttünk. Rengeteg mindent megpróbálram,semmi sem hatott. 2 év után nem férfinak még embernek sem éreztem magam, bedobtam méd a nyitottházasságot a pár cserét is,nem is akart róla hallani. Micsoda önzés hogy ő nekem akkor nekem sem legyen. Meguntam,összejöttem a nálam 10 évvel fiatalabb volt kolleganőmmel és egy percét sem bántam és folytatni is akarom. Szóval nyugodtan csinálja valaki utánam és amikor már sz*rnak sem érzi magát az ember meglátjuk ki meddig bírja....
2020. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Minek maradtok egy olyan novel, akivel nincs szex? Evekig?! Kizart. Ott mar reg halott a kapcsolat.


Es lehet takarozni a gyerekek temaval, de egy gyereknek sem jo egy savanyu, mergezo csaladi korben. Ha nem megy a szex, az a kapcsolat veget jelenti es el kell valni, megadni mkinek az eselyt, hogy olyan part talaljon, akivel jobban osszeillik.

2020. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. szept. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
És fordítva? 2 éve nem fekszik le velem a férjem. Komolyan mondom, ha nem lenne gyerek,már elhúztam volna a világ végére... Akkor bűn, ha megcsalom? Mert nem bírom már tovább!
2020. szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés. Kapcsolatot kell létesíteni.
2020. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!